Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА ІНФОРМУЄ

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ПСИХОЛОГІЧНОЇ СЛУЖБИ УЧИЛИЩА!

Психологічна служба в системі профтехосвіти набуває все більшого змісту і є невід’ємною складовою навчально-виховного процесу.

Робота практичного психолога та соціального педагога реалізовується через виконання ряду функцій, передбачених Положенням про діяльність психологічної служби, та передбачає допомогу всім учасникам навчально-виховного процесу реалізувати першочергове завдання: вивчити та виховати всебічно розвиненого кваліфікованого робітника.

Щороку психологічною службою навчального закладу проводяться ряд заходів щодо реалізації національних, державних та регіональних програм. Зокрема, бесіди, виступи, анкетування про шкідливий вплив тютюнопаління, інформування про дотримання прав дитини, зустрічі з лікарями. За участі активістів учнівського самоврядування проходять різноманітні акції.

Ми працюємо для Вас щодня (крім вихідних) з 8.00 - 16.45

Скринька довіри – знаходиться на першому поверсі училища

Телефон довіри психологічної служби ДПТНЗ "Роменське ВПУ": 097-10-10-981

Телефон національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0-800-505-501

Телефон національної дитячої «гарячої лінії»: 0-800-500-225

 

«Психологічний тренажер для підлітків»

Чат-бот для психологічної підтримки підлітків запустили в Україні.

Вправи у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» надаються безкоштовно.

Користувачі можуть використовувати онлайн-тренажер самостійно на будь-якому мобільному пристрої, планшеті або комп’ютері.

Розроблені у розділі «Психологічний тренажер для підлітків» завдання дозволяють покращити психологічний стан в цілому та зокрема у разі наступних проблем:

  • початкова депресія (втома, погіршення стану здоров’я, злість та дратівливість тощо);
  • стрес, пригніченість;
  • тривожність (емоційне хвилювання);
  • апатія (відсутність почуттів);
  • сум (невеселий важкий настрій);
  • порушення сну.

Запропонований у додатку QR-код веде до розділу «Психологічний тренажер для підлітків» за посиланням:  https://happymind.help/teen

 

 Інструкція з безпечної реєстрації та використання онлайн платформ

Департамент кіберполіції Національної поліції України розробив інструкцію з безпечної реєстрації та використання найбільш поширених онлайн платформ серед закладів освіти та педагогічних працівників.

   

   

Пам’ятка для осіб, постраждалих від торгівлі людьми / посадових осіб, відповідальних за встановлення статусу такої особи

  

   

  

  

 

Європейський Союз @EUDelegationUkraine та @IOMUkraine запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію  для запобігання торгівлі людьми під час війни

Євросоюз та МОМ  розробили правила безпеки для внутрішньо переміщених осіб

 Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної поліики України та (можна додати, що також підтримали) запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

 Мета кампанії – привернути увагу людей до ймовірних ризиків,  пов’язаних  з переїздом з охоплених війною регіонів, пояснити основні правила безпеки під час пошуку житла, транспорту, роботи. Адже надзвичайна уразливість людей може призводити до різних форм шахрайства та експлуатації, і навіть до випадків торгівлі людьми.

У рамках кампанії розроблено низку інформаційних матеріалів, які допоможуть внутрішньо переміщеним особам уникати цих ризиків. Організатори закликають пам’ятати про 5 маркерів безпеки – правил, яких слід дотримуватися у різних ситуаціях.

Документи. Надавайте документи лише офіційним особам. Заздалегідь зробіть та збережіть копії найважливіших документів, у тому числі онлайн.

Транспорт. Знайте, куди їдете, та повідомте про поїздку рідних чи друзів. Не сідайте в авто до незнайомих чи підозрілих людей. Вишліть рідним чи друзям номер транспортного засобу, яким пересуваєтеся.

Допомога. Приймайте допомогу лише від людей та організацій, що заслуговують на довіру.

Спілкування. Не віддавайте нікому  мобільний телефон чи інші засоби зв’язку. Будьте обачними та обережними при спілкуванні з незнайомцями.

Зв’язок. Підтримуйте постійний зв’язок із рідними, друзями, колегами. Повідомляйте про будь-які зміни  свого маршруту, місця проживання чи роботи. Домовтеся з ними про кодове слово або фразу, які повідомлять, що ви в небезпеці.

 У рамках кампанії детально інформуватимемо про основні правила безпеки та ризики.

Пам’ятайте про 5 маркерів безпеки:

1)         Надавайте документи лише офіційним особам, зберігайте їх електронні копії
2)         Знайте, куди їдете, та повідомляйте про поїздку рідним чи друзям
3)         Приймайте допомогу лише від людей та організацій, що заслуговують на довіру
4)         Будьте насторожі з незнайомцями, не віддавайте нікому мобільний телефон
5)         Повідомляйте рідним чи друзям про зміни щодо місця перебування та роботи

Переконайтесь, що ви в безпеці. Зателефонуйте на Гарячу лінію з консультування мігрантів в Україні з мобільного «527».

Консультанти Гарячої лінії порадять, як діяти в різних ситуаціях, на що звернути увагу та як убезпечитися під час пошуку транспорту, житла чи роботи. Дзвінки анонімні та безкоштовні з мобільного телефону в Україні. Лінія працює щодня з 8:00 до 20:00.

Пам’ятайте про це та поширюйте!

      

#StandWithUkraine #StopTrafficking #527передусім

 

18 листопада Європейський день захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства

 В рамках відзначання Європейського дня в училищі були проведені ряд заходів, які сприяли поінформованості підлітків та молоді з питань таких понять як секстінг, секс-чатинг та сексторшинг.
   Такі явища стали поширеними через розгалуженість соціальних мереж і контактів. Діти все частіше досліджують і висловлюють свою сексуальність за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), зокрема соціальних мереж і додатків для обміну повідомленнями. Така поведінка включає створення та обмін самостійно створеними фото та/або відео сексуального або відвертого характеру за участі дітей. Однак підлітки часто недооцінюють ризики,  пов'язані з такою поведінкою, відчувають тиск з боку однолітків, які змушують їх ділитися такими фото та/або відеозаписами, або відчувають тягу до ризикової поведінки.
   З метою профілактики цих явищ було проведено лекцію-обговорення, та керований перегляд відео роликів: «Історія Юльки», «Історія Матеуша», рекомендованих МОН в Україні. По завершенню заняття учні розробили плакат «Я можу себе захистити».

 

Всесвітній день доброти

   В Роменському ВПУ до всесвітнього дня доброти 14 листопада учнівською рада була проведена акція «Поділись своїм добром». Здобувачі освіти долучились до добрих справ. Від щирого серця кожен дарував доброту. Наші учні мали можливість підсумувати, які добрі справи вони зробили, кому допомогли, сказали добрі слова рідним, друзям, підтримали тих, кому це потрібно.

  

  

   Про добро можна багато і красиво розповідати, говорити, мріяти. Але слова не принесуть ніякої користі, якщо добрі діла не втілювати в життя, якщо гарні слова залишаться лише словами.
   Кожна людина може і повинна в собі зрощувати добро. Якщо хочеш щирих стосунків, то пам’ятай ,що добро починається з тебе.
  Саме 13 листопада 1998 року на Першій конференції Всесвітнього руху доброти в Токіо було засновано нове свято. Його ініціатором став волонтерський рух “За доброту”, що з’явився в Японії 1997 року.
   Цілі і завдання організації – надихати людей на добрі вчинки і сприяти поліпшенню життя у світі за допомогою добрих вчинків.
  Долучитися може кожен охочий – головне, щоб людина хотіла і була готова допомагати іншим. Учасники руху на колективних зустрічах розповідають про ідеї добрих справ і способи втілення їх у життя. 


КОРОНАВІРУС: 


ПОРАДИ ПСИХОЛОГА 


 

ЗУПИНИМО БУЛІНГ РАЗОМ!

Фото.
Фото.
Фото.
 
Якщо у вас виникли невідкладні проблеми, які ви не можете вирішити без сторонньої допомоги; стурбовані своїми особистими стосунками з найріднішою людиною, чи відчуваєте творчий спад і потребуєте перегляду свого розпорядку з точки зору раціонального розподілу часу, чи просто необхідно виговоритися; хочете розібратися у своїх психологічних проблемах, покращити свій настрій, визначитися у прийнятті важливого для Вас рішення; якщо у вас назріває конфліктна ситуація з батьками, важко знайти спільну мову з друзями чи порозумітися з викладачами; якщо, ви зіткнулися з труднощами у навчанні: не можете адаптуватися у новому колективі, побоюєтеся виступати перед великою аудиторією, невпевнені у своєму виборі тощо – звертайтеся до психологічної служби ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де соціальний педагог та практичний психолог завжди з радістю Вам допоможуть.
Психологічна служба працює для Вас щодня (крім вихідних) з 8.00 - 17.00. Скринька довіри – знаходиться на першому поверсі училища.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту