Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

    Патріотичне виховання молоді під час навчання з підрозділами добровольчих формувань територіальної оборони - цю інновацію запровадили в оперативно-тактичному угрупуванні «Суми» спільно з Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.
     Нещодавно, учні 2-4 курсів Роменського ВПУ взяли участь у навчанні для підрозділів добровольчих формувань територіальних громад, де поряд з дорослими чоловіками та жінками підрозділів територіальної оборони, що нищили ворога на Сумщині з перших днів повномасштабного вторгнення, мали змогу вивчати військову справу. На локаціях з тактичної медицини, саперної справи, тактики ведення бою здобувачі освіти ознайомилися з сучасними видами озброєння та засобів зв'язку, отримали практичні навички з надання домедичної допомоги постраждалим та змогли спробувати себе у стрільбі з різного виду зброї.

  

  

  

    Участь у навчанні, залишила незабутні враження у здобувачів освіти, адже вони не тільки могли побачити сучасне озброєння і потримані в руках щойно отримані гранатомети, але й бути присутнім під час навчань, що проводять інструктори з бойовим досвідом.

    Приємним бонусом дія присутніх стало куштування смачної каші, приготованої на справжній військовій польовій кухні.

    На військово-польових навчаннях була присутня директор Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія ГРОБОВА.

  

      Відповідно до Указу Президента України,  28 липня, у День Хрещення Київської Руси-України, коли вшановується пам’ять про видатного державотворця, святого рівноапостольного князя Київського Володимира Великого, Україна вперше відзначатиме День Української Державності.
      До Дня Української Державності педагогічні працівники та здобувачі освіти Роменського ВПУ провели  тематичні заходи, направлені на  популяризацію історії української державності, посилення військово-патріотичного виховання учасників освітнього процесу та підвищення престижу військової служби в лавах ЗСУ.
      25 липня викладач історії Альона КОРОЛЬ провела виховний захід «Ми маємо вільні крила, бо ми з України, ми разом, єдині» присвячений патріотизму та силі України.  Здобувачі освіти дізналися про те, як творилася українська державність, які етапи державотворення вона пройшла та як Україна стала учасником «Української Гельсінської спілки». Згадали учасники заходу і протести на майданах, які разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.

      26 липня відбувся військово-патріотичний квест «Патріоти України», на якому був присутній заступник військового комісара з морально-психологічного забезпечення Роменського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Роман ТКАЧЕНКО. Учасники квесту пройшли 8 локацій, де змогли показали свої знання та навички  з історії України, військово-патріотичної, загальної фізичної та медичної підготовки. Особливо захоплюючими для учасників стали локації «Арсенальна», «Стрілецька» та «Військовий стрій».  Переможцями були визнані всі учасники заходу, вони отримали солодкі призи.

   

  

  

  

   

 

     В Роменському ВПУ завжди особливе місце відводилося військово-патріотичному вихованню учнівської молоді. З цією метою в закладі освіти діючий Центр військово-патріотичного виховання, де учні мають змогу отримати знання про військову зброю та оволодіти навичками стрільби з різного виду зброї. Повномасштабне вторгнення Росії на територію України зумовило нові виклики суспільству, адже злочини, які вчиняє країна агресор із застосуванням вибухових пристроїв, несуть у собі значну громадську небезпеку.

     20 липня викладачем предмету «Захист України» Юрієм ТЕЛЬЦОВИМ для учнів училища був проведений онлай захід «Вибухонебезпечні предмети, їх класифікація, призначення. Міри безпеки, алгоритм дій при виявленні». В ході заняття здобувачі освіти ознайомилися з різними видами вибухонебезпечних предметів, мін, саморобних вибухових пристроїв. Викладач звернув увагу присутніх на те, де найчастіше можна натрапити на вибухові пристрої, і наголосив на обов’язковому дотриманні заходів безпеки у повсякденному житті. Учасники онлай заходу отримали пам’ятку, як необхідно діяти в разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

   

   

   

     Будьте обережними і бережіть себе!

     Днями відбувся фінальний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Однією з найкращих знавців рідної мови визнано ученицю групи КК-2 Євгенію ПАРХОМЕНКО, яка посіла ІІ місце (викладач Алла СКЛЯР).
       Вітаємо Євгенію з перемогою! Зичимо їй подальших успіхів у майстерному опануванні  художнім словом, а викладачу – терпіння, радості й задоволення від досягнень своїх учнів.

     

      В ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з 11 по 12 липня 2022 р. були проведені конкурсні випробування для здобуття освітньо-кваліфікаційного ступеня фаховий молодший бакалавр для вступників основної конкурсної пропозиції за спеціальностями «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Харчові технології» у формі індивідуальної усної співбесіди. За результатами конкурсних випробувань сформовані рейтингові списки вступників.

Рейтинговий список від 13.07.2022р. Фаховий молодший бакалавр, Денна, 181 Харчові технології, Бюджетна пропозиція

Рейтинговий список від 13.07.2022р. Фаховий молодший бакалавр, Денна, 076 Підприємство, торгівля та біржова діяльність, Бюджетна пропозиція

Сторінка 1 із 27

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту