Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ІЗ ПІДГОТОВКИ СЛЮСАРІВ З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

План роботи Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» на 2024 рік

План роботи Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» на 2023 рік

 

Відкритий урок майстра виробничого навчання Воскобойнікова Г.О.

     Майстром виробничого навчання ДПТНЗ «Роменське ВПУ»  Воскобойніковим Г.О. проведено відкритий урок у майстерні ремонту колісних транспортних засобів з теми «Ремонт газорозподільного механізму». За мету його проведення майстер ставив завдання сформувати в учнів уміння виконувати операції технічного обслуговування газорозподільчого механізму, а саме: заміна клапанів, відновлення сідел  клапана та заміна направляючих втулок клапана.

   

     Повторення матеріалу було зорієнтовано на застосування теоретичних знань на практиці, чіткій послідовності виконання певних практичних вправ та операцій з ремонту кривошипно-шатунного механізму.

     Під час виконання завдань педагог націлював учнів впевнено приймати рішення у конкретних виробничих ситуаціях, здійснювати аналіз можливих помилок та способах їх виправлення, дотримуватися безпечних умов праці та правильній організації робочого місця для забезпечення якості виконання завдання.

    

    Майстер оцінював рівень підготовленості учнів при виконанні виконаних вправ, активність на уроці, раціональне використання обладнання та пристроїв під час ремонту газорозподільчого механізму.

Відкритий урок виробничого навчання

     Майстром виробничого навчання Вовком В.М. у групі АСЕ-2  «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» проведено відкритий урок з теми «Ремонт кривошипно-шатунного та газорозподільного механізму автомобіля».
     Майстер чітко визначив тему, мету, мотивацію уроку. Перед викладенням нового матеріалу учні повторили матеріал та продемонстрували послідовність виконання робіт з монтажу кривошипно-шатунного механізму автомобіля.\
     Володимир Миколайович роз’яснював та демонстрував нові прийоми ремонту, характер та послідовність виконання, регулювання теплового зазору, перевірку компресії та підтягування головки блоку циліндрів двигуна, зосередив увагу учнів на чинниках, що впливають на тривалість роботи механізму, ознаках несправності газорозподільного механізму, причинах виникнення і способи усунення несправностей. Учням було надано ряд проблемних питань, з якими вони успішно впорались протягом уроку.

      

      

     Учні активно брали участь в обговоренні можливих несправностей механізмів, уважно спостерігали за показом трудових прийомів майстра в/н та ретельно вивчали особливості ремонту кривошипно-шатунного та газорозподільного механізму автомобіля. На уроці використовувались наочні зразки, технічні засоби навчання, зосереджувалася увага на застосуванні знань та умінь з ремонту на виробництві.

 

Порядок працевлаштування випускників

     14 лютого 2023 року головним державним інспектором відділу з питань праці північного регіону Управління інспекційної діяльності у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального Управління Державної служби  з питань праці Тетяною Яременко проведено бесіду для учнів випускних груп ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щодо працевлаштування після закінчення навчання. 
     В ході зустрічі Тетяна Яременко повідомила про тривалість робочого часу, особливі умови при прийомі на роботу, надання щорічних відпусток, умови праці, додаткові гарантії при працевлаштуванні на підприємства. Звернула увагу на особливостях працевлаштування неповнолітніх осіб та оформлення відповідних документів.

      

     Учні виявили зацікавленість до даної теми, ставили питання щодо укладання трудових угод із роботодавцями в умовах правового режиму воєнного стану та особливості оплати праці неповнолітніх осіб.
     Педагогічні працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» постійно здійснюють моніторинг робочих місць регіонального ринку праці, проводять консультування та інформаційну підтримку випускників з питань працевлаштування та уникнення проблем у сфері трудових відносин.

 

План роботи Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» на 2022 рік

План роботи Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» на 2021 рік

Відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

21 грудня 2019 року на базі ДПТНЗ "Роменське вище професійне училище" відбулося урочисте відкриття центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

Фото.
На фото: відкриття нового Навчально-практичного центру відбулося в Роменському ВПУ
Фото.
На фото: господар Роменського училища Павло Помаран радо запросив усіх гостей на відкриття
Захід відвідали заступник голови Сумської обласної ради Т.Головко, директор НМЦ ПТО в Сумській області Н.Самойленко та заступник директора В.Скиба, голова Роменської районної державної адміністрації В.Білоха, мер міста Ромни С.Салатун, начальник міського відділу освітиІ.Івницька, директор міського центру зайнятості населення А.Клименко, директори професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Сумщини, керівники підприємств-соціальних партнерів Роменського ВПУ.
Фото.
 
Фото.
На фото: символічну червону стрічку перерізали почесні гості навчального закладу

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Сумської ОДА Т.Головко та директор училища П.Помаран.

Фото.
 
Фото.
 
Фото.
На фото: присутні ознайомилися з матеріально-технічною базою новоствореного центру

Гості навчального закладу ознайомилися з матеріальною базою новоствореного центру. Зокрема вони відвідали кабінет професійно-теоретичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», майстерню технічного обслуговування колісних транспортних засобів, навчальну дільницю НПЦ з монтажу та балансування колісних дисків. Учні та майстри продемонстрували майстер-клас з професії, навички роботи з інструментами та обладнанням навчально-практичного центру.

Фото.
 
Фото.
 
Фото.
 
Фото.
На фото: а учні Роменського ВПУ із задоволенням продемонстрували можливості Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"
Фото.
 
Фото.
На фото: у ході майстер-класу з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"
Фото.
 
Фото.
 
Фото.
На фото: навчатимуть учнів усіх премудростей автомобільної справи майстри виробничого навчання В. Вовк

Після майстер-класу учасники заходу відвідали оновлений гуртожиток Роменського ВПУ і високо оцінили комфорт проживання учнів, затишок кімнат та побутових приміщень.

Фото.
 
Фото.
 
Фото.
 
Фото.
 
Фото.
На фото: також гості відвідали навчальні майстерні, лабораторії та гуртожиток Роменського ВПУ, високо оцінивши їх матеріальну базу

Підводячи підсумки заходу з відкриття НПЦ, учасники були одностайні щодо необхідності створення центрів з підготовки робітничих кадрів, їх ролі і значення для навчання молоді з використанням сучасних технологій та обладнання.

Фото.
 
Фото.
 
Фото.
 
Фото.
На фото: присутні за круглим столом обговорили важливість створення такого центру на Роменщині
Фото.
Фото на згадку. Урочисте відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» на базі ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту