Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ІЗ ПІДГОТОВКИ СЛЮСАРІВ З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

Порядок працевлаштування випускників

     14 лютого 2023 року головним державним інспектором відділу з питань праці північного регіону Управління інспекційної діяльності у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального Управління Державної служби  з питань праці Тетяною Яременко проведено бесіду для учнів випускних груп ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щодо працевлаштування після закінчення навчання. 
     В ході зустрічі Тетяна Яременко повідомила про тривалість робочого часу, особливі умови при прийомі на роботу, надання щорічних відпусток, умови праці, додаткові гарантії при працевлаштуванні на підприємства. Звернула увагу на особливостях працевлаштування неповнолітніх осіб та оформлення відповідних документів.

      

     Учні виявили зацікавленість до даної теми, ставили питання щодо укладання трудових угод із роботодавцями в умовах правового режиму воєнного стану та особливості оплати праці неповнолітніх осіб.
     Педагогічні працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» постійно здійснюють моніторинг робочих місць регіонального ринку праці, проводять консультування та інформаційну підтримку випускників з питань працевлаштування та уникнення проблем у сфері трудових відносин.

 

План роботи Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» на 2023 рік

План роботи Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» на 2022 рік

План роботи Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» на 2021 рік

Відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

21 грудня 2019 року на базі ДПТНЗ "Роменське вище професійне училище" відбулося урочисте відкриття центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"

Фото.
На фото: відкриття нового Навчально-практичного центру відбулося в Роменському ВПУ
Фото.
На фото: господар Роменського училища Павло Помаран радо запросив усіх гостей на відкриття
Захід відвідали заступник голови Сумської обласної ради Т.Головко, директор НМЦ ПТО в Сумській області Н.Самойленко та заступник директора В.Скиба, голова Роменської районної державної адміністрації В.Білоха, мер міста Ромни С.Салатун, начальник міського відділу освітиІ.Івницька, директор міського центру зайнятості населення А.Клименко, директори професійних (професійно-технічних) навчальних закладів Сумщини, керівники підприємств-соціальних партнерів Роменського ВПУ.
Фото.
 
Фото.
На фото: символічну червону стрічку перерізали почесні гості навчального закладу

З вітальним словом до присутніх звернулися заступник голови Сумської ОДА Т.Головко та директор училища П.Помаран.

Фото.
 
Фото.
 
Фото.
На фото: присутні ознайомилися з матеріально-технічною базою новоствореного центру

Гості навчального закладу ознайомилися з матеріальною базою новоствореного центру. Зокрема вони відвідали кабінет професійно-теоретичної підготовки з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», майстерню технічного обслуговування колісних транспортних засобів, навчальну дільницю НПЦ з монтажу та балансування колісних дисків. Учні та майстри продемонстрували майстер-клас з професії, навички роботи з інструментами та обладнанням навчально-практичного центру.

Фото.
 
Фото.
 
Фото.
 
Фото.
На фото: а учні Роменського ВПУ із задоволенням продемонстрували можливості Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"
Фото.
 
Фото.
На фото: у ході майстер-класу з професії "Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів"
Фото.
 
Фото.
 
Фото.
На фото: навчатимуть учнів усіх премудростей автомобільної справи майстри виробничого навчання В. Вовк

Після майстер-класу учасники заходу відвідали оновлений гуртожиток Роменського ВПУ і високо оцінили комфорт проживання учнів, затишок кімнат та побутових приміщень.

Фото.
 
Фото.
 
Фото.
 
Фото.
 
Фото.
На фото: також гості відвідали навчальні майстерні, лабораторії та гуртожиток Роменського ВПУ, високо оцінивши їх матеріальну базу

Підводячи підсумки заходу з відкриття НПЦ, учасники були одностайні щодо необхідності створення центрів з підготовки робітничих кадрів, їх ролі і значення для навчання молоді з використанням сучасних технологій та обладнання.

Фото.
 
Фото.
 
Фото.
 
Фото.
На фото: присутні за круглим столом обговорили важливість створення такого центру на Роменщині
Фото.
Фото на згадку. Урочисте відкриття Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» на базі ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту