Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

     Громадською організацією «Міжнародна Фундація Розвитку» для ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» надано технічне обладнання Ноутбуки Lenovo V15 (4 шт.) для підтримки безперервного освітнього процесу в умовах воєнного часу та забезпечення проведення навчально-практичних онлайн-вебінарів з питань підвищення енергоефективності в промисловості. Це в свою чергу додаткові спроможності у рамках реалізації проєкту «Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні»   для зміцнення матеріально-технічної бази училища та організації освітнього процесу з вивчення й упровадження енергоефективних технологій.

     Щиро дякуємо представникам проєкту за технічну підтримку закладу.

     Педагогічні працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» долучилися до V конференції «Інновації в сантехнічній освіті», яка проведена в рамках реалізації проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» в м. Києві 30.11.2023-01.12.2023 року.

     У навчально-практичному заході брали участь майстри виробничого навчання та викладачі професійно-теоретичної підготовки з 26 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України.

      Запрошені доповідачі та тренери компаній провідних виробників Geberit, Grundfos, Herz, та Wavin знайомили педагогів з передовими технологіями в галузі інженерних систем. Провідними фахівцями компанії проєкту були проведені лекції, практичні заняття із вивчення конструкцій насосу опалення і налаштування системи підлогового опалення. Кожен освітянин міг долучитися до практичних занять на навчальних стендах.

  

  

   Під час конференції компанія Geberit презентувала підручник із проєктування санвузлів. Його примірники отримали усі учасники конференції. Педагогічні працівники отримали два насоси для підвищення тиску води у системах опалення від компанії Grundfos for Installers у партнерстві з Асоціацією інсталяторів інженерних систем, які будуть використані у закладах освіти для навчання кваліфікованих робітників за професією «Монтажник систем утеплення будівель».

     Щороку 2 грудня за рішенням генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Метою цього Дня є викорінення таких сучасних форм рабства, як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, примусове жебрацтво, найгірші форми дитячої праці, насильницьке вербування дітей для подальшого використання у збройних конфліктах, що особливо актуально в Україні під час війни.

     У цей день в «Роменському ВПУ» лідери учнівського самоврядування провели інтерактивне заняття, де здобувачі освіти змогли  поповнити свої знання про те, як запобігти потраплянню в рабство, на що слід звертати увагу в разі працевлаштування за кордоном, а також алгоритм дій убезпечення себе  від торгівлі людьми та допомоги тим, хто потрапив в неволю.

   

     Напередодні Дня Святого Миколая лідери учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідали Центр комплексної реабілітації для дітей (осіб) з інвалідністю імені Наталії ОСАУЛЕНКО, де вручили дітям подарунки та підготували для них казкову виставу.

     Всім вихованцям закладу хочеться побажати віри і надії, можливості втілити в реальності  плани та задуми. Також висловлюємо вдячність працівникам Центру, адже надання  щоденної підтримки дітям – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає дітям забувати про труднощі, а  серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

   

   

  

     Тож бажаємо  всім добра та надії на мирне майбутнє,  бадьорості духу, міцного здоров`я,  побільше душевної щедрості і милосердя, які втілилися б у добрі справи.

     Сьогодні вже немає людини, яка б не чула про ВІЛ, СНІД.  Проте більшість молодих людей вважають, що ця проблема – це щось далеке, що вона їх не стосується і не буде стосуватися в майбутньому. Факти доводять протилежне – кожного року фіксують все більше випадків захворювань серед молоді на СНІД.

      У Міжнародний день боротьби зі СНІДом в «Роменському ВПУ» пройшла соціальна акція «Червона стрічка». Червона стрічка - символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».

     Метою акції було привернути увагу до проблеми віл-інфікованих та толерантного ставлення до них, особливо в умовах війни, коли епідеміологічна ситуація із поширенням ВІЛ в Україні погіршилася.

     Учасники освітнього процесу долучилися до традиційної акції на знак підтримки усіх тих, кому щодня доводиться жити у боротьбі з цією недугою.

  

  

 

Сторінка 1 із 41

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту