Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

УСПІШНІ ВИПУСКНИКИ ЗАКЛАДУ

НАДІЯ ПОЛУЯН-ВНУКОВА – навчалася у Роменському СПТУ№14 з 1983 по 1987 рік за професією "маляр будівельний по художньому оздобленню".

По закінченню училища працювала на роменський гардинно–тюлевій фабриці над створенням нових зразків малюнків, котрі впроваджувались у виробництво. У 1989 році закінчила курси підвищення кваліфікації дизайнерів у Київському технологічному інституті легкої промисловості. Згодом любов до живопису перемогла і Надія залишила виробництво, повністю віддавшись художній творчості.

Молода художниця бере активну участь в мистецькому житті міста Ромни і Сумської області, бере участь у місцевих, регіональних, республіканських виставках. Так, з успіхом пройшли її персональні виставки в київському музеї ім. Т.Г.Шевченка, Українському домі та багатьох інших виставкових залах, де її твори дістали схвальні відгуки глядачів, мистецтвознавців, преси, а слава про обдаровану чарівницю пензля з міста на берегах Сули перетнула кордони України. Її ім’я стало відомим серед мистецьких кіл української діаспори США, Канади, Франції, Німеччини, Чехії.


ОЛЕКСАНДР РІПЧАНСЬКИЙ – навчався у Роменському ВПУ з 2003 по 2006 рік за професією "столяр будівельний, тесляр".

Олександр навчався у Петербурзькому університеті культури і мистецтва за професією естрадно-джазовий вокал, актор мюзиклів, викладач вокалу. Педагогом Олександра була найкращий викладач з вокалу в Росії Тетяна Іванівна Ручинська, яка працювала з Томом Джонсом, Пласідо Домінго, Люнсератом Кобальє.

Він виступає на Міжнародних концертах та конкурсах.

Поет, композитор, написав понад 20 власних пісень, готується до випуску дисків, має фан-клуб та безліч шанувальниць.


ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ ТРІУС – навчався у Роменському СПТУ№14 з 1982 по 1985 рік за професією "електромонтажник".

Вступивши до Роменського СПТУ№14 взяв до рук гітару і одразу став відомим серед своїх одноліток як бард. У 1987 році отримав тяжку черепно-мозкову травму в наслідок якої зір у мене впав до 10%. Згодом вивчивши на пам’ять таблицю пройшов медичну комісію і влаштувався працювати санітаром у психіатричну лікарню.

Та попрацювавши рік у лікарні йому не вдалося приховати вади зору і змушений був звільнитися за станом здоров’я. В 2003 році осліп зовсім. В 2008рік самотужки опановував академічну бандуру і вже через 2 місяці клопіткої праці почав приймати участь у міських концертах.Та відомий лірник і мистецтвознавець Михайло Хай запропонував Олександру опанувати традиційний кобзарський інструмент – старосвітську бандуру. В 2011 роі Олександр Тріус вперше прийняв участь у фестивалі “КОБЗАРСЬКА ТРІЙЦЯ“. Того ж дня прийняв посвяту у братчики Киїського кобзарського цеху.


ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА ІВАНОВА (ПОДПОРІНОВА) - у далекому 1979 році в ТУ №2 здобула професію регулювальника реле телефонних станцій. Тетяна Іванова - відома сьогодні як письменниця й поетеса.

Тетяна Михайлівна Іванова (Подпорінова) народилася 25 лютого 1961 року в селі Андріївка Роменського району Сумської області в сім’ї колгоспників. Член літературного об’єднання «Обрії». Друкувалася в міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» та в газеті «Новий погляд Роменщини», у літературно-історичному альманасі «Ромен», збірці «Пелюстки Ромен-квіту», у колективних збірках «Українонька в нас одна» та «Живи, поезіє, живи!» Її поезії є у соціальних мережах. Вірші поетеси пронизані любов’ю до своєї неньки України, природи, рідного краю, близьких їй людей.


ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ МОРОЗОВ - випускник групи АСЕ (електрогазозварювальник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів) 2007 року.

Олександр Морозов - Гордість Роменщини, мужній захисник Донецького аеропорту.

Олександр Морозов народився 11 вересня 1989 році у м. Ромни у простій сім'ї. Олександр був вихованцем дитячого садка № 2 «Ромашка». З 1 по 9 клас навчався у Бобрицькій загальноосвітній школі Роменської районної ради Сумської області. У шкільні роки любив грати в шахи, мав багато друзів. Після закінчення 9 класів вступив у Роменське вище професійне училище № 14 (2004 - 2007 рр.), де здобув професію зварювальника і отримав червоний диплом. Протягом 2007 - 2010 рр. здобував освіту в Конотопському індустріальному технікумі Сумського державного університету і отримав спеціальність «Майстер зварювального виробництва». Продовжив навчання на заочному відділенні Глухівського педагогічного університету, але закладу не закінчив, бо був призваний на строкову службу до Полтави. Після закінчення строкової служби пішов працювати на приватне підприємство «ТРИ СТАР» у місті Кіровограді, де за короткий час роботи хлопця батьки отримали Лист-подяку за його сумлінну працю й поважне ставлення до людей. Згодом почав працювати в м. Ромни на підприємстві «Техно-Маш Сервіс» зварювальником, оскільки вмів працювати на трьох видах зварки і мав найвищий четвертий розряд. Працюючи, пройшов військову перепідготовку.

Строкову службу розпочав 2010р. у Полтаві зв'язківцем. Півроку провів на військовому навчанні, отримав звання молодшого сержанта, став командиром відділення. Пройшовши військовий вишкіл у Кіровограді, був зарахований до складу 57-ої механізованої бригади, отримав звання сержанта. У січні 2015 році - захищав Донецький аеропорт, де під час одного із боїв потрапив у полон. Звільнили Олександра напередодні Нового 2018 року. 27 грудня 2017 року відбувся наймасштабніший обмін військовополоненими між українською стороною і бойовиками «ДНР» і «ЛНР». 73 українських бійця обміняли на 348 сепаратистів. Серед українців, які отримали свободу у результаті обміну військовополоненими Олександр Морозов. Українських героїв зустрічали у міжнародному аеропорту «Бориспіль» сотні українців та делегація на чолі з президентом України Петром Порошенком. В рідне місто Ромни кіборг прибув на Святвечір. Зустрічати кіборга, захисника Донецького летовища, на головну площу міста, вийшли не лише рідні та друзі Олександра, а й небайдужі містяни, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, заступник голови обласної ради Тетяна Головко, міське і районне керівництво.


 

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту