Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

Гуртожиток

Загальна інформація про гуртожиток

Наявність гуртожитків та вільних місць у них:
- станом на 01.09.2021 н.р. 7 вільних місць в гуртожитку закладу освіти;
- проживання в гуртожитку для здобувачів освіти - БЕЗКОШТОВНЕ.

Гуртожиток ДПТНЗ "Роменське ВПУ" побудований у 1974 році. Тип будівлі - типовий, коридорний. Має 5 поверхів і розрахований на 85 кімнат для проживання. Фактично в гуртожитку проживає 154 учня. Заселено учнями 40 кімнат.

Загальна площа гуртожитку 2518,1 м2. Житлова площа - 2087,4 м2.

Гуртожиток має централізовану систему теплопостачання, водопостачання та водовідведення.

На кожному поверсі є умивальна та санвузли, встановлені бойлери для забезпечення гарячим водопостачанням душових кімнат. В побутових кімнатах розміщені холодильники та організоване місце для прасування індивідуальних речей.

Кухня облаштована індукційними електричними плитами, холодильником, термопотами та має  гаряче водопостачання. 

В гуртожитку є кімната для прання та сушіння, в якій встановлено дві сучасні пральні машини, де мешканці гуртожитку мають змогу випрати власні речі. 

На першому поверсі організована ресурсна кімната для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами. В кімнаті  знаходиться навчальний клас із спеціальними меблями, куточок для відпочинку та кухня, в якій встановлені індукційна електрична плита, холодильник, мікрохвильова піч та електрочайник. Облаштований санвузол для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами. 

Також в гуртожитку є кімнати коменданта та вихователів, ізолятор, кімната для самопідготовки, камера схову, вестибюль.

Черговий гуртожитку здійснює цілодобовий відеонагляд за поверхами.

Нормативно-правові документи

1. Положення про гуртожиток ДПТНЗ "Роменське ВПУ"

2. План виховної роботи з мешканцями гуртожитку на 2021-2022 н.р.

3. Відеоролик про гуртожиток ДПТНЗ "Роменське ВПУ"   https://www.youtube.com/watch?v=3WsYcpnueD0

4. Фотогалерея 

 

В гуртожитку відзначили День закоханих

    Кохання – одне з піднесених , шляхетних і прекрасних почуттів! Без нього наше життя неможливе! В цих словах була закладена суть конкурсно-розважального свята, яке   відбулося 14 лютого в гуртожитку Роменського ВПУ.  Цього дня святково прикрашене фойє гуртожитку зустрічало всіх мешканців і задавало їм піднесеного настрою. Саме тут у вечірній час зібралися хлопці та дівчата, щоб не лише позмагатися за звання найрозумніших, найспритніших та найактивніших, а й просто повеселитися.

     Присутні залюбки приймали участь у веселих конкурсах «Солодкий мандарин», «Дістати цукерку», «Точка дотику», мали змогу показати наскільки вони романтичні у конкурсах «Втримати любов» та «Подарунок», а також на скільки вони здатні підтримувати один одного у конкурсі «Злагоджена робота». Особливо розвеселив всіх конкурс «Намалюємо портрет коханих».

   

   

   

   

   

   

      На заході звучали вірші про кохання, які чуттєво  та проникливо виконала  Тетяна ЩЕРБИНА.

      Наприкінці свята всі учасники  символічно склали одне велике серці любові з безлічі маленьких сердечок.

   

     Всі гладачі та учасники заходу проявляли щиру зацікавленість святом та були у захваті від конкурсної програми та святкової атмосфери.       Завершилось свято гучною молодіжною дискотекою.

В гуртожитку пройшов новорічний вечір

        Кожен із нас з нетерпінням чекає свято Нового року. Ялинка, подарунки, салюти, здійснення мрій, святковий настрій – із такими словами у більшості з нас асоціюється новорічне свято.

            Всі люди в душі є мрійниками і, мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно.

            Не оминув радісний святковий настрій і гуртожиток Роменського ВПУ, в якому напередодні зимових канікул відбулося новорічне свято у форматі телевізійної шоу-програми «Хто зверху?».  На свято завітали Дід Мороз і Снігуронька, які  стали капітанами команд-суперників, та Баба Яга у ролі співведучої шоу-програми.

     

       На шляху до перемоги команди повинні були пройти декілька конкурсів. Учасники команди дівчат упевнено йшли попереду. Особливо жвавими були вони у конкурсах «Збери літери» та «Відгадай хто я!» Але і хлопці намагалися  не відставати і добре показали себе в інтелектуальному конкурсі «Чоловік чи жінка». Розвеселив глядацьку аудиторію конкурс «Відгадай мелодію». А фінал - «Обмін ролями», показав хлопцям і дівчатам на скільки вони обізнані про коло інтересів один одного.

     

  

  

     В ході свята хлопці та дівчата  отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, продемонстрували свої таланти, проявили увагу, спритність, ерудованість, винахідливість та креативність.

       За результатами 5 конкурсів перемогу впевнено здобула команда дівчат. Незважаючи на це, всі учасники святкового заходу, вболівальники та глядачі отримали солодкі подарунки – торти.

            Завершився вечір новорічною молодіжною дискотекою.

            Сподіваємося, що цей святковий настрій у мешканців гуртожитку залишиться надовго!

Підготовка до Нового року триває. Прикрашаємо кімнати

В гуртожитку пройшов Конкурс на найкраще прикрашену кімнату до Нового року.  Всі мешканці прийняли активну участь у конкурсі. Гірляндами, іграшками, новорічною мішурою та власноруч виготовленими новорічними прикрасами були оздоблені кімнати. Переможцем в конкурсі стала кімната, в якій проживають Мирослава БЕНЬКО, Тетяна СВІТЛИЧНА та Тетяна ГЛАДКА.

       

Друге місце журі віддало кімнаті, в які проживають Руслана СЕРНЮК, Валерія ВЛАДИКО, Тетяна САПІТОН та Тетяна ЩЕРБИНА.

  

Третє місці  вибороли  Валерія ВЕРБНЯК, Ніна ОРЛОВА, Юлія ОШЕГА та Наташа КІРІЧЕВСЬКА, які оформили свою кімнату в стилі «хенд мейд».

     

Переможці отримали солодкий подарунок – торт, а призери – інші заохочувальні подарунки.

   

Конкурс пройшов у доброзичливій та святковій атмосфері.

Гуртожиток готується до зустрічі Нового року

      Ялинка – головний атрибут Новорічних та Різдвяних свят. Прикрасити зелену красуню у фойє гуртожитку зібралися його мешканці.  Із жартами та веселим настроєм яскравими кульками, новорічною мішурою та гірляндами прикрашали хлопці та дівчата лісову красуню. Ялинка засяяла безліччю різнокольорових вогнів, що додало святкового настрою і очікування новорічного дива всім мешканцям та працівникам гуртожитку.

     

      

      

 

Осіннє прибирання території училища

       Мешканці гуртожитку дбають про чистоту в своїй другій домівці. Триває осіннє прибирання території освітнього закладу від опалого листя.

                                       

 

Людина – не товар

       18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає своєї актуальності в наш час в усьому світі, включаючи Україну, і від якої страждають чоловіки, жінки та діти.

       З метою підвищення рівня обізнаності  здобувачів освіти та педагогічних працівників щодо сучасних проявів торгівлі людьми в Роменському ВПУ проведено ряд заходів:

  • тренінгові заняття з учнівським самоврядуванням «Торгівля людьми – сучасний прояв рабства», «Визначення проблеми торгівлі людьми»;
  • бесіди із здобувачами освіти на теми: «Люди не товар», «Безпечне працевлаштування», «Туристична подорож за кордон», «Рабство. Чи існує воно сьогодні?»,»Що таке торгівля людьми і чому вона продовжує існувати?»;
  • виховні години в групах ПП-3 та АСЕ-2 на тему: «Торгівля людьми – страшний злочин проти людства»;
  • психологічні ігри «Людина не товар», «Галопом по Європі»;
  • перегляд відеофільмів «Станція призначення – життя», «Небезпечна гра», «Правда про торгівлю людьми».

       Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з цією проблемою.

 

День захисників та захисниць України в Роменському ВПУ

          До Дня захисників і захисниць України в Роменському ВПУ для мешканців гуртожитку був проведений КВЕСТ, в якому взяли участь дві команди: команда хлопців «Отамани» та команда дівчат «Жіночий десант».

         Рухаючись за маршрутом, команди виконували різноманітні завдання, пов’язані з історією козацтва, звичаями, традиціями, мистецтвом нашого народу, демонстрували свою кмітливість, вміння володіти зброєю та спортивну міць.

На станції «Стрілецька» юнаки та дівчата змагалися у вмінні влучно стріляти з лазерної зброї.

             А на станції «Арсенальна»  показували вміння розбирати та збирати автомат.

       На станціях «Чумацький шлях» та «Запорізька Січ» команди показували свої знання традицій та звичаїв нашого народу, українських прислів’їв та приказок.

      

        На станції «Спортивна»  учасникам заходу запропонувала позмагатися у вмінні володіти м’ячем та показати загальну фізичну підготовку.

         На станціях «Патріотична» та «Історична»  учні мали змогу продемонструвати свої знання історії українського народу та території нашої держави, складаючи з пазлів карту України.

          Найбільш захоплюючим був конкурс капітанів на станції «Курінь», де вони змагалися у спритності одягати військову форму.

        Змагання пройшли в емоційній та дружній атмосфері. Увесь час команди йшли на рівних, але у підсумку, з  мінімальним відривом, перемогу виборола команда «Отамани». Обидві команди були нагороджені солодкими подарунками.

       Для мешканців гуртожитку організований перегляд відеофільму «День захисників та захисниць України».

 

Спорт – це життя

 З 4 по 8 жовтня в Роменському ВПУ проходив тиждень фізичної культури, протягом  якого здобувачі освіти взяли участь у змаганнях з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу.
Переможцями змагань з міні-футболу стали:
І місце – група БС-2
ІІ місце – група АСЕ-1
ІІІ місце – група ММ-1 

У змаганнях з волейболу місця розподілилися так:
І місце – група АСЕ-2
ІІ місце – група ММ-1
ІІІ місце – група АСЕ-1

      У індивідуальних змаганнях з настільного тенісу перемогу здобули:
І місце – Когут Юрій (група МШП-4)
ІІ місце – Сернюк Сергій (група АСЕ-2)
ІІІ місце – Сухіна Максим (група АСЕ-2)
ІІІ місце – Жук Арсен (група МС-2)

      Переможців і призерів змагань було нагороджено почесними грамотами. Хотілося б щиро подякувати всім учасникам змагань за високу активність і відповідальність.

 

Всесвітній день захисту тварин

      4 жовтня у світі відзначають Всесвітній день захисту тварин, який покликаний привернути увагу людства до прав тварин та їх добробуту. В рамках святкування цього дня в Роменському ВПУ з учнями гуртожитку  проведена бесіда на тему захисту природи і тварин нашої планети, зокрема і домашніх улюбленців.

 

Військово-патріотичне виховання в пріоритеті в Роменському ВПУ

        Військово-патріотичне виховання молоді – це одне з першочергових завдань закладів освіти України.  Не є виключенням і Роменське ВПУ на базі якого відкритий і діє  центр військово-патріотичного виховання з  пневматичним та лазерним тиром, де здобувачі освіти мають змогу отримати знання і навички поводження зі зброє та відточувати свої уміння  у стрільбі.

        Мешканці гуртожитку із задоволення відвідують центр військово-патріотичного виховання, де з ними проводять тематичні бесіди та практичні заняття, а також вчать надавати першу домедичну допомогу.

 

Ми за чисте довкілля

          В рамках щорічної Всеукраїнської акції «Чиста Україна - чиста Земля» мешканці гуртожитку Роменського ВПУ  долучились до прибирання території міста Ромни.   

                                                      

         Завдяки такій акції учні вчаться щоденно дбати про довкілля, відповідати за місце, де народилися, живуть і  навчаються.

      Тож давайте пам’ятати та дотримуватись всім відомого вислову: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

 

СOVID-19 не спить

      В  Роменському ВПУ  медичним працівником Людмилою САЛІЙ  проведена профілактична бесіда  з мешканцями гуртожитку  про вжиття заходів недопущення поширення коронавірусної інфекції та обов’язкового дотримання  санітарно-гігієнічного  режиму. Вона нагадала присутнім алгоритм дій при виявленні у них симптомів захворювання.

 

Смаколики для наших захисників!

          ДПТНЗ «Роменське ВПУ» постійно підтримує волонтерський рух. Ось і сьогодні через волонтерів передані в зону проведення ООС смаколики, виготовлені майстрами виробничого навчання та мешканцями гуртожитку Роменського ВПУ.

 

Скажемо булінгу «НІ!»

          З 16 по 20 вересня, в рамках Всеукраїнського тижня  протидії булінгу,  для мешканців гуртожитку було проведено ряд  заходів під гаслом «Ні жорстокості!»

      Учнівською радою гуртожитку проведені акції «Рука допомоги», «Долоні не для биття», «Зупинимо булінг разом». В навчальних групах відбулися години спілкування на теми: «Булінг. Протидія цькуванню», «Кібербулінг. Як себе убезпечити», «Профілактика булінгу в учнівському середовищі». Учням були організовані перегляди відеороликів з української платформи Unicefukrain  «Викресли булінг з життя» з подальшим обговоренням порушеної теми, а також відеоролики з матеріалами мотиваційних зустрічей Ніка Вуйчича: «Як Нік Вуйчич боровся з булінгом у своєму житті», «З яких слів потрібно почати діалог під час булінгу».

     Психологічною службою  училища оформлений інформаційний стенд з порадами та рекомендаціями для всіх учасників освітнього процесу «НІ!» булінгу!»

     З метою попередження правопорушень та негативної поведінки серед учнівської молоді, представниками сектору ювенальної превенції Роменського відділу поліції старшим інспектором Аллою КІРІЧЕНКО та інспектором Альоною ХУТОРНОЮ проведено профілактичну бесіду з мешканцями гуртожитку з питань булінгу, насильницьких дій та відповідальності за вчинення правопорушень і бездіяльність.

 

Вечір знайомств  для першокурсників

      Для молоді першого курсу в гуртожитку Роменського ВПУ пройшов «Вечір знайомств». Цю гарну традицію багато років підтримують всі мешканці гуртожитку, тому що кожен був першокурсником. Весело і яскраво пройшов цей вечір. Першокурсники на рівні із старшими  розкривали свої здібності і таланти. В програмі вечору були інтелектуальні, спортивні та музичні конкурси. Всі учасники отримали солодкі подарунки. Закінчилося свято молодіжною дискотекою.

 

Перші збори в гуртожитку

             Учнівські роки - найщасливіший час життя. Школа залишилася за спиною, а попереду... студентське життя... доросле, без опіки батьків і з усіма принадами, які дарує свобода! Невід'ємною частиною студентського життя є гуртожиток, який на час навчання стає другою домівкою. 

            Традиційно, на початку вересня  були проведені загальні збори мешканців гуртожитку, де  заступник директора з виховної роботи Ірина ГУЛАК  ознайомила першокурсників та нагадала учням старших курсів правила поведінки у гуртожитку. Вона наголосила на забороні  вживання слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнопаління учнями-мешканцями гуртожитку, розповіла про організацію харчування у вечірній час в їдальні навчального закладу. Також проведена бесіда з учнями, що проживають у гуртожитку,  щодо дотримання санітарно-гігієнічних та побутових  вимог.

 

            Щоб життя в гуртожитку було не лише комфортним, а й  цікавим  на зборах була обрана Рада гуртожитку, яка буде допомагати вихователям гуртожитку, а також самостійно ініціювати проведення різноманітних заходів та розважальних програм.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту