Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ІЗ ПІДГОТОВКИ МОНТАЖНИКІВ САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ І УСТАТКУВАННЯ

План роботи Навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування
Державного
професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» на 2023 рік

Інновації в сантехнічній освіті

      Педагогічні працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» долучилися до V конференції «Інновації в сантехнічній освіті», яка проведена в рамках реалізації проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» в м. Києві 30.11.2023-01.12.2023 року.

     У навчально-практичному заході брали участь майстри виробничого навчання та викладачі професійно-теоретичної підготовки з 26 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України.

       Запрошені доповідачі та тренери компаній провідних виробників Geberit, Grundfos, Herz, та Wavin знайомили педагогів з передовими технологіями в галузі інженерних систем. Провідними фахівцями компанії проєкту були проведені лекції, практичні заняття із вивчення конструкцій насосу опалення і налаштування системи підлогового опалення. Кожен освітянин міг долучитися до практичних занять на навчальних стендах.

  

  

   Під час конференції компанія Geberit презентувала підручник із проєктування санвузлів. Його примірники отримали усі учасники конференції. Педагогічні працівники отримали два насоси для підвищення тиску води у системах опалення від компанії Grundfos for Installers у партнерстві з Асоціацією інсталяторів інженерних систем, які будуть використані у закладах освіти для навчання кваліфікованих робітників за професією «Монтажник систем утеплення будівель».

  Науково-практичний вебінар  «Кращі практики державно-приватного партнерства у країнах Європейського Союзу»

     Педагогічні працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» 28 вересня 2023 року долучилися до науково-практичного вебінару «Кращі практики державно-приватного партнерства у країнах Європейського Союзу», метою якого є знайомство з найактуальнішими здобутками країн Європейського Союзу в рамках реалізації публічно-приватного партнерства і розгляд потенціалу їх інтеграції у вітчизняний освітній простір професійної освіти.

  

  

     У ході науково-практичного вебінару доповідачі ознайомили  присутніх з питаннями:  провідні тенденції розвитку публічно-приватного партнерства у закладах професійної освіти за кордоном; практичні підходи до реалізації публічно-приватного партнерства у сфері професійної освіти ЄС; перспективи застосування кращого європейського досвіду публічно-приватного партнерства у сфері професійної освіти України; новий досвід і нові можливості  від участі  у німецько-українському проєкті «Партнерство  у сфері професійно-технічної освіти в Україні».

  

 

 Майстер-клас «Тепла підлога» 

     Здобувачі освіти з професії «Монтажник санітарно-технічних систем» та педагогічні працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» 12 травня 2023 року взяли участь у  майстер-класі «Тепла підлога», проведений Олександром КРИВОХАТЬКО, регіональним менеджером компанії Kermi з розвитку в східному регіоні України.
     Олександр презентував «Системи поверхневого опалення і охолодження Kermi», новітні технології  планування та розробки теплої підлоги, продемонстрував сучасні матеріали, що забезпечують надійну фіксацію і економію затрат. Представник компанії Kermi мотивував учнів до опанування професією.

    

   

   

        Учні та майстри виявили зацікавленість продемонстрованими сучасними сантехнічними технологіями.

  Четверта навчально-практична конференція «Інновації в сантехнічній освіті»

27-28 квітня в м. Київ відбулася четверта навчально-практична конференція «Інновації в сантехнічній освіті». Близько 40 учасників із 21 закладу профтехосвіти – учасника проєкту приїхали, щоб підвищити свою майстерність, поділитись досвідом, дізнатись про інновації в сантехнічній сфері. Роменське ВПУ представляли майстри виробничого навчання Редька Костянтин Якович та Довбня Едуард Ігорович.

   

      Програма роботи, як завжди, була дуже насиченою:

  • 9 практичних майстер-класів від компаній-виробників сантехнічної та теплотехнічної продукції;
  • 3 теоретичних тренінга від фахівців у сфері маркетингу та комунікацій.

    

   

     Проєкт "Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні" впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ "Геберіт Трейдінг" та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку "Свісконтакт" за підтримки Міністерства освіти і науки України.

 

Конкурс фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»

     Конкурс фахової майстерності у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» проведено 20 квітня 2023 року в рамках реалізації проєкту EdUP «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва і ТОВ «Геберіт Трейдінг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт».

     Склад журі :

  • Юлія ЄПІФАНОВА, експертка проєкту EdUP «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»;
  • Роман ЛЕТНЯНКА, інсталятор, дворазовий переможець міжнародних змагань EURO ВATTLE, призер Grundfos Installer Championship в Мілані;
  • Анатолій ЄРМОЛЕНКО, технічний консультант.

     Підтримати учасників конкурсу завітали Назаренко Валентина Олександрівна, перший заступник  голови Роменської районної державної адміністрації, роботодавці Михайло  РЯБЧЕНКО, директор ТОВ фірма «Рембудсервіс» ЛТД та Юрій ЗАВАДЬКО, директор КП «Житло-Експлуатація». 

     У конкурсі взяли участь 12 учнів закладу, які здобувають професію «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».
     Конкурс складався з теоретичної та практичної частин.
     Теоретична частина – індивідуальне письмове тестування, що складалось з 30 тестових запитань (максимальна  кількість за виконання теоретичної частини 30 балів).
     Практична частина - індивідуальне практичне завдання (максимальна  кількість за виконання практичної частини 70 балів). Практичне завдання виконувалось одночасно 4 учасниками. Учасники виконували практичне завдання згідно переліку робіт: підготовка та перевірка деталей водомірного вузла; збірка монтажного блоку відповідно до схеми; під’єднання водомірного вузла до випробувального стенду відповідно до схеми.

      

    

     Юлія ЄПІФАНОВА провела бесіду щодо особливостей складання мотиваційного листа, його стилю та структури.

  

     Учасники конкурсу та учні закладу з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» ознайомилися з майстер-класом «Робота з профілем ТЕСЕ».
     Переможці конкурсу:
     І місце – Олександр КРИЖОВ,
     ІІ місце – Нікіта ТЕТЕРЮК,
     ІІІ – місце – Максим П’ЯВКА.

   

     Всі учасники конкурсу отримали подарунки. Бажаємо учням нових досягнень та перемог.

 

 КОРОТКОСТРОКОВЕ  НАВЧАННЯ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ

У рамках реалізації проєкту технічного співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (проєкт FEER), який реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини та співфінансується урядом Швейцарії проводиться короткострокове навчання з енергоефективності для будівельної галузі.
     Навчання здійснюється за програмами підготовки:
- Передові системи термомодернізації будівель і споруд.
- Монтажник віконних та дверних конструкцій.
- Ізолювальник з термоізоляції.
- Монтажник пласких покрівель.
     Під час навчання на Вас чекає:
- Мінімум теорії, максимум практики (70% часу - це практична підготовка);
- Сучасні майстерні та обладнання для навчання;
- Сучасні цифрові форми та методи навчання;
- Майстер-класи від провідних компаній у сфері енергоефективних хабів;
- Практична підготовка на підприємствах будівельної галузі.
     Після навчання на Вас чекає:
Сертифікат про здобуття часткової кваліфікації.
Перспективне працевлаштування та висока заробітна плата.
Можливість відкриття власної справи.
     НАВЧАТИСЯ МОЖНА МАЙЖЕ У ВСІХ РЕГІОНАХ УКРАЇНИ.
     Оберіть свою програму та долучайтеся до короткострокового навчання з енергоефективності для будівельної галузі.
  З ПЕРЕЛІКОМ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ УКРАЇНИ, ЯКІ НАДАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАННЯ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ МОЖНА ОЗНАЙОМИТИСЯ ЗА ОR-КОДОМ.

     ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ» у рамках реалізації проєкту співробітництва «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» (проєкт FEER) здійснює навчання здобувачів освіти за короткостроковою програмою факультативу «Передові системи термомодернізації будівель і споруд» на базі створеного сучасного навчально-практичного центру за напрямом «Будівництво».
   Запрошуємо випускників закладів освіти на навчання до ДПТНЗ «Роменське ВПУ», де Ви можете отримати часткові кваліфікації з енергоефективності.

Практичний семінар на тему «Упровадження ІКТ на уроках професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки»

21 лютого 2023 року для педагогічних працівників методичної комісії за напрямом «Будівництво» ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проведено практичний семінар на тему «Упровадження ІКТ на уроках професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки», в ході якого обговорювалися питання застосування інформаційно-комунікаційних технологій у процесі професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки учнів закладу.

      

     Під час виступу майстер виробничого навчання Редька К.Я. зосередив  увагу на практичну спрямованість учнів під час професійно-практичної підготовки, формування кожним майстром виробничого навчання методики викладання та розробку планів-конспектів уроків виробничого навчання, враховуючи матеріально-технічне оснащення майстерень, створення нових зразків методичного забезпечення, що сприятиме індивідуалізації та диференціації освітнього процесу. Використання засобів ІКТ під час уроків виробничого навчання сприятиме підвищенню мотивації молоді до опанування навчального матеріалу, ефективності процесу навчання в цілому.      

   

     Викладач Берко Р.С. ознайомив учасників семінару з використання мобільних застосунків в освітньому процесі з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», які впроваджуються в рамках проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP). Застосунки створено за навчальними посібниками та мають покрокові ілюстрації виконання завдань, тести для самоперевірки та відео, які додаються до кожного розділу. Особливістю мобільних застосунків є їхня доступність: учні можуть навчатись офлайн незалежно від місця перебування та під’єднання до Інтернету. Такий формат навчання підходить як учням, так і педагогам. Він допомагає адаптувати освітній процес до нових реалій. 

   

     В ході практичного семінару обговорювалися питання організації та упровадження дистанційного навчання, використання різних платформ для підвищення якості засвоєння знань та умінь учнів, упровадження найбільш поширених новітніх інформаційно-комунікаційних технологій, підготовки дидактичних матеріалів, презентацій, завдань та програм для комп’ютерного тестування, переглянули презентаційні та навчальні матеріали за тематикою семінару.

Порядок працевлаштування випускників

     14 лютого 2023 року головним державним інспектором відділу з питань праці північного регіону Управління інспекційної діяльності у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального Управління Державної служби  з питань праці Тетяною Яременко проведено бесіду для учнів випускних груп ДПТНЗ «Роменське ВПУ» щодо працевлаштування після закінчення навчання. 
     В ході зустрічі Тетяна Яременко повідомила про тривалість робочого часу, особливі умови при прийомі на роботу, надання щорічних відпусток, умови праці, додаткові гарантії при працевлаштуванні на підприємства. Звернула увагу на особливостях працевлаштування неповнолітніх осіб та оформлення відповідних документів.

      

     Учні виявили зацікавленість до даної теми, ставили питання щодо укладання трудових угод із роботодавцями в умовах правового режиму воєнного стану та особливості оплати праці неповнолітніх осіб.
     Педагогічні працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» постійно здійснюють моніторинг робочих місць регіонального ринку праці, проводять консультування та інформаційну підтримку випускників з питань працевлаштування та уникнення проблем у сфері трудових відносин.

 

Тренінг учасників реалізації україно-швейцарського проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» з грантрайтингу 

     Починаючи з 11 січня 2023 року педагогічні працівники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» беруть участь у тренінгах з грантрайтингу. 
    Команда EdUP разом із Центрально-європейською академією навчання та сертифікації (CEASC) та Erasmus+ офісом в Україні підготувала великий тренінг з грантрайтингу для команд закладів-учасників Проєкту, до складу яких входить і ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Тренінги триватимуть два місяці. Проводить тренер Микола Смолінський, президент Центрально-Європейської Академії Навчань та Сертифікації (CEASC), бізнес-тренер, експерт із залучення грантового фінансування з фондів Європейського союзу, Норвезьких та Вишеградських фондів, тренерський досвід більше 10 років, запрошений викладач МІМ-Київ, КМБШ, запрошений тренер Центрів інформаційної підтримки бізнесу. Серія тренінгів проводиться з метою  реалізації ідей, які приведуть до досягнення стратегічних цілей закладу.       Під час першої зустрічі 11 січня 2023 року з теми «Обмін досвідом між учасниками курсу. Вступ до проектного підходу. Філософія донорів та підготовка до грантової діяльності» Микола Смолінський описав ключові етапи та компоненти написання проєктів, зробив огляд напрямів діяльності фундації CEASC, пояснив, як працює система доступу до дотаційних ресурсів, розглянув типи проєктів та структуру проєктної заявки.

     Модератор тренінгу Максим Пеховка підкреслив актуальність даного тренінгу - оскільки практично у всіх закладів вже є розроблені ідеї, які  потрібно їх структурувати.

 

Бізнес-планування як інструмент сучасного управління закладами професійної (професійно-технічної) освіти. Фінальна презентація

    25 жовтня 2022 року відбулась онлайн конференція «Педагоги, адміністрація, бізнес. Синергія в дії», проведена в рамках реалізації українсько-швейцарського проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP).
З вітальним словом до учасників звернулася Ірина Шумік, генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти України, яка зазначила, що сучасне суспільство потребує від професійної освіти підготовки молоді, здатної відповідати викликам часу, компетентної та мобільної на сучасному ринку праці, налаштованої на саморозвиток і навчання. І лише той заклад є гарантом нової якісної професійної освіти, який може прогнозувати та моделювати свою діяльність. Тому розроблені бізнес-плани необхідно спрямувати на удосконалення та розвиток закладів освіти.
    До учасників конференції звернулась Соня Луслі, керівниця проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP), побажала присутнім успіху при захисті бізнес-планів та можливостей у досягненні намічених стратегічних цілей.
    Під час онлайн зустрічі проведено фінальну презентацію бізнес-плану, виконаного педагогічними працівниками ДПТНЗ «Роменське ВПУ». У бізнес-плані визначено стратегічну ціль закладу, основні виклики та чинники, що впливають на його життєдіяльність, можливості, обрано ключові ініціативи та кроки для реалізації бізнес-плану.
    
    Бізнес-плани презентували 19 закладів професійної (професійно-технічної) освіти України. Оцінку бізнес-планів здійснювали члени журі: Марія Ємець (Develor Ukraine), Анатолій Губарєв (КERMI), Оксана Румовська (Міністерство освіти і науки України). Члени журі надали характеристики бізнес-планів учасників, оцінили зміст презентаційних матеріалів, відмітили, що кожен проєкт бізнес-плану є інструментом сучасного управління закладом та визначили переможців.
   
    Ніна Іларіонова, державний експерт з питань управління та державно-приватного партнерства директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, відмітила високий рівень підготовки бізнес-планів учасників, що є актуальним для розвитку навчальних закладів та обміну досвідом, побажала й надалі вдосконалювати отримані знання, анонсувала нові зустрічі у форматі реалізації проєкту.
 

Участь у реалізації проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»

     У рамках реалізації проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) педагогічні працівники закладу долучилися до семінарів-тренінгів, присвячених тематиці  «Бізнес-планування як інструмент сучасного управління закладами профтехосвіти».

   Проєкт реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та здійснюється Урядом Швейцарської конфедерації через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, компанією «ГеберітТрейдінг». Виконавцем проєкту є швейцарська фундація технічного співробітництва з розвитку «Свіссконтакт».

   У попередній фазі проєкту для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання закладу проведено семінари, навчально-практичні конференції,  тренінги, курси з підвищення кваліфікації.

    

   

   У ході онлайн-консультацій обговорювались питання щодо написання бізнес-плану, надавались рекомендації щодо проблем, які виникали в ході виконання домашніх завдань, визначались типові помилки для ефективного їх вирішення та здійснювався зворотній зв’язок з командою проєкту.

 

Інновації у сучасній сантехнічній освіті

       З 8 по 10 лютого 2022 року розпочала роботу ІІ Всеукраїнська навчально-практична конференція «Інновації у сучасній сантехнічній освіті», яка об’єднала майстрів та викладачів з 22 закладів професійної (професійно-технічної) освіти з різних регіонів України – учасники Проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

      Метою конференції є підвищення професійної кваліфікації майстрів виробничого навчання та викладачів спеціальних дисциплін, налагодження зв’язків з бізнесом з питань працевлаштування випускників та організації практичної підготовки для учнів.

    Учасників Конференції привітали Ірина Шумік, генеральна директорка  Директорату професійної освіти та Соня Луслі, швейцарська фундація Свіссконтакт, керівниця Проєкту. Захід відвідав Сергій Коваленко, державний експерт з питань управління та державно-приватного партнерства.

       У конференції взяв участь викладач спеціальних дисциплін ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Роман Берко.

    Впродовж першого дня учасники конференції розглядали теорію роботи та особливості монтажу систем опалення, ознайомилися з методами промивки систем опалення, ознайомилися, як скоротити експлуатаційні витрати та підвищити рівень безпеки будинку та підвищити комфорт проживання. Окремо зупинилися на перевагах системи «Розумного будинку», розібралися в основних його функціях та принципах роботи. Учасники дізналися про те, які є основні переваги та недоліки насосних станцій, ознайомилися з особливостями каналізаційних та дренажних насосів їх видами, типами та особливостями використання.

                                         

    Під час конференції велике значення приділялось практичному застосуванню теоретичної інформації, представленої кращими фахівцями у галузі сантехнічного виробництва. Кожен із учасників мав можливість поставити своє запитання спікеру та отримати на нього компетентну відповідь.

     У рамках конференції учасники обговорили проблеми, з якими стикаються заклади профтехосвіти, визначили спільні проблемні моменти, висловили своє ставлення до них, кожен мав можливість аргументувати свою точку зору та поділитися своїм досвідом їх вирішення.

     Робота була інтенсивною та вкрай корисною для реалізації майбутніх цілей.

Практичні аспекти бухгалтерського та податкового обліку,
бюджетування діяльності закладів професійної освіти

      Відповідно до плану реалізації проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» на листопад 2021- квітень 2022, затвердженого на засіданні Наглядової ради Проєкту 11 листопада 2021 року, заплановано проведення низки заходів, спрямованих на розвиток спроможності керівництва закладів-реципієнтів Проєкту до лідерства, управління змінами та системних змін.

     07.02.2022 року головний бухгалтер та фахівці бухгалтерії закладу долучитися до вебінару «Практичні аспекти бухгалтерського та податкового обліку, бюджетування діяльності закладів професійної освіти» та ознайомилися з основними питаннями запланованої програми:

- неприбуткові організації: аспекти бухгалтерського та податкового обліку;
- аспекти організації бухгалтерського обліку у закладах освіти, облікова політика;
- аспекти відображення в бухгалтерському обліку коштів державної підтримки (розподілення рахунків і обліку);
- бюджетування діяльності: загальні аспекти складання бюджетів, розрахунок вартості платних послуг, точка беззбитковості – як розраховується та навіщо та інші аспекти;
- бізнес-план: як підготувати бізнес-план та техніко-економічне обґрунтування.

     Під час вебінару розглянуто та обговорено питання законодавчого регулювання, особливості бухгалтерського обліку, облікової політики, обліку коштів цільового фінансування, калькулювання собівартості робіт (послуг), класифікація витрат, групування витрат за економічними елементами та за статтями калькуляції, податкові аспекти, надано практичні рекомендації з відображення в бухгалтерському обліку коштів фінансової підтримки та обліку коштів цільового фінансування, формування виробничої собівартості продукції (робіт, послуг).

Участь експертів проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»
в засіданні фокус-групи

      23.11.2021 року навчально-практичний центр із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування відвідали Соня Луслі, керівник проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», Ніна Іларіонова та Максим Пеховка, експерти проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

         Експерти взяли участь у засіданні фокус-групи з питань «Соціально-економічний розвиток Роменського району та місце професійної (професійно-технічної) освіти в його реалізації»  та «Публічно-приватне партнерство як механізм формування кадрового потенціалу». 

            

            Участь педагогічних працівників училища в проєкті щодо поліпшення санітарно-технічної освіти реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та здійснюється Урядом Швейцарської конфедерації через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, компанією «Геберіт Трейдінг». Виконавцем проєкту є швейцарська фундація технічного співробітництва з розвитку «Свіссконтакт». У попередній фазі проєкту для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання закладу проведено Всеукраїнські семінари, навчально-практичні конференції,  тренінги, курси з підвищення кваліфікації. Педагогічні працівники училища входять до робочої групи з розроблення стандарту професійної (професійно-технічної) освіти  з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

                  

     Керівник та експерти проєкту детально ознайомилися з матеріально-технічною базою навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування: сучасним обладнанням, навчальними модулями для виконання навчально-виробничих робіт,  діючими системами опалення, монтажем систем санітарно-технічних приладів, забезпеченням новітніми матеріалами для виконання сантехнічних робіт. Учасники проєкту відвідали Центр розвитку професійної кар’єри, переглянули запропоновані майстер-класи з професій будівельного напрямку.

                   

                  

              

       В ході зустрічі з педагогічними працівниками закладу були обговорені питання подальшої співпраці у рамках реалізації проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту