Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

НАВЧАЛЬНО-ПРАКТИЧНИЙ ЦЕНТР ІЗ ПІДГОТОВКИ МОНТАЖНИКІВ САНІТАРНО-ТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ І УСТАТКУВАННЯ

Інновації у сучасній сантехнічній освіті

       З 8 по 10 лютого 2022 року розпочала роботу ІІ Всеукраїнська навчально-практична конференція «Інновації у сучасній сантехнічній освіті», яка об’єднала майстрів та викладачів з 22 закладів професійної (професійно-технічної) освіти з різних регіонів України – учасники Проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

      Метою конференції є підвищення професійної кваліфікації майстрів виробничого навчання та викладачів спеціальних дисциплін, налагодження зв’язків з бізнесом з питань працевлаштування випускників та організації практичної підготовки для учнів.

    Учасників Конференції привітали Ірина Шумік, генеральна директорка  Директорату професійної освіти та Соня Луслі, швейцарська фундація Свіссконтакт, керівниця Проєкту. Захід відвідав Сергій Коваленко, державний експерт з питань управління та державно-приватного партнерства.

       У конференції взяв участь викладач спеціальних дисциплін ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Роман Берко.

    Впродовж першого дня учасники конференції розглядали теорію роботи та особливості монтажу систем опалення, ознайомилися з методами промивки систем опалення, ознайомилися, як скоротити експлуатаційні витрати та підвищити рівень безпеки будинку та підвищити комфорт проживання. Окремо зупинилися на перевагах системи «Розумного будинку», розібралися в основних його функціях та принципах роботи. Учасники дізналися про те, які є основні переваги та недоліки насосних станцій, ознайомилися з особливостями каналізаційних та дренажних насосів їх видами, типами та особливостями використання.

                                         

    Під час конференції велике значення приділялось практичному застосуванню теоретичної інформації, представленої кращими фахівцями у галузі сантехнічного виробництва. Кожен із учасників мав можливість поставити своє запитання спікеру та отримати на нього компетентну відповідь.

     У рамках конференції учасники обговорили проблеми, з якими стикаються заклади профтехосвіти, визначили спільні проблемні моменти, висловили своє ставлення до них, кожен мав можливість аргументувати свою точку зору та поділитися своїм досвідом їх вирішення.

     Робота була інтенсивною та вкрай корисною для реалізації майбутніх цілей.

Практичні аспекти бухгалтерського та податкового обліку,
бюджетування діяльності закладів професійної освіти

      Відповідно до плану реалізації проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» на листопад 2021- квітень 2022, затвердженого на засіданні Наглядової ради Проєкту 11 листопада 2021 року, заплановано проведення низки заходів, спрямованих на розвиток спроможності керівництва закладів-реципієнтів Проєкту до лідерства, управління змінами та системних змін.

     07.02.2022 року головний бухгалтер та фахівці бухгалтерії закладу долучитися до вебінару «Практичні аспекти бухгалтерського та податкового обліку, бюджетування діяльності закладів професійної освіти» та ознайомилися з основними питаннями запланованої програми:

- неприбуткові організації: аспекти бухгалтерського та податкового обліку;
- аспекти організації бухгалтерського обліку у закладах освіти, облікова політика;
- аспекти відображення в бухгалтерському обліку коштів державної підтримки (розподілення рахунків і обліку);
- бюджетування діяльності: загальні аспекти складання бюджетів, розрахунок вартості платних послуг, точка беззбитковості – як розраховується та навіщо та інші аспекти;
- бізнес-план: як підготувати бізнес-план та техніко-економічне обґрунтування.

     Під час вебінару розглянуто та обговорено питання законодавчого регулювання, особливості бухгалтерського обліку, облікової політики, обліку коштів цільового фінансування, калькулювання собівартості робіт (послуг), класифікація витрат, групування витрат за економічними елементами та за статтями калькуляції, податкові аспекти, надано практичні рекомендації з відображення в бухгалтерському обліку коштів фінансової підтримки та обліку коштів цільового фінансування, формування виробничої собівартості продукції (робіт, послуг).

Участь експертів проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні»
в засіданні фокус-групи

      23.11.2021 року навчально-практичний центр із підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування відвідали Соня Луслі, керівник проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні», Ніна Іларіонова та Максим Пеховка, експерти проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

         Експерти взяли участь у засіданні фокус-групи з питань «Соціально-економічний розвиток Роменського району та місце професійної (професійно-технічної) освіти в його реалізації»  та «Публічно-приватне партнерство як механізм формування кадрового потенціалу». 

            

            Участь педагогічних працівників училища в проєкті щодо поліпшення санітарно-технічної освіти реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та здійснюється Урядом Швейцарської конфедерації через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва, компанією «Геберіт Трейдінг». Виконавцем проєкту є швейцарська фундація технічного співробітництва з розвитку «Свіссконтакт». У попередній фазі проєкту для викладачів спецдисциплін та майстрів виробничого навчання закладу проведено Всеукраїнські семінари, навчально-практичні конференції,  тренінги, курси з підвищення кваліфікації. Педагогічні працівники училища входять до робочої групи з розроблення стандарту професійної (професійно-технічної) освіти  з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

                  

     Керівник та експерти проєкту детально ознайомилися з матеріально-технічною базою навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування: сучасним обладнанням, навчальними модулями для виконання навчально-виробничих робіт,  діючими системами опалення, монтажем систем санітарно-технічних приладів, забезпеченням новітніми матеріалами для виконання сантехнічних робіт. Учасники проєкту відвідали Центр розвитку професійної кар’єри, переглянули запропоновані майстер-класи з професій будівельного напрямку.

                   

                  

              

       В ході зустрічі з педагогічними працівниками закладу були обговорені питання подальшої співпраці у рамках реалізації проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту