Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

МАТЕРІАЛИ ПРО БЕЗПЕКУ В ІНТЕРНЕТІ

ДО ВАШОЇ УВАГИ ІНФОРМАЦІЯ ПРО БЕЗПЕКУ В ІНТЕРНЕТІ: 


ПОРАДИ ПСИХОЛОГА ЩОДО БЕЗПЕКИ В ІНТЕРНЕТІ:


#День безпечного інтернету

     До Всесвітнього дня безпечного інтернету в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» викладачі з інформатики провели захоплюючий квест, який став справжнім інтелектуальним випробуванням для учнів на знання з кібербезпеки та медіаграмотності.
     Лідери учнівського самоврядування організували акцію «Безпечний віртуальний світ», де всі охочі могли прийняти участь у розгадуванні кросворду, ознайомитись з основними аспектами інтернет-гігієни, а також долучитися до челенджу «Цифровий бейдж».  

      

 

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

7 лютого 2023 року День безпечного Інтернету 🌍 (Safer Internet Day) відзначається під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. 🧑‍💻🌐
Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій.
Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного Інтернет простору.
Здобувачі 🧑‍🎓 освіти ДПТНЗ "Роменське ВПУ" не стали виключенням та долучилися до проведення даних заходів.
Підтримуємо гасло "Разом для найкращого Інтернету"💪💪🇺🇦
 
   
 
 
   
 
   
 
      

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

День Безпечного Інтернету пройшов у Роменському ВПУ

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

У Державному професійно-технічному навчальному закладі «Роменське ВПУ» вже вкотре приєднуються до відзначення цього дня, проводячи різноманітні заходи та акції.

З метою ознайомлення учнів з відомостями про ризики у мережі Інтернет, формування спільно з учнями правил безпеки при роботі в мережі Інтернет, розуміння необхідності дотримання певних правил поведінки в мережі, формування навичок правильного поводження в Інтернеті, безпечного та поважного онлайнового спілкування, залучення до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету, урок під назвою «Подорож всесвітньою павутиною Інтернет» було проведено класним керівником групи АСЕ-1 Дівенко І. О.

Фото.
 

У ході уроку, учні разом з викладачем обговорили питання безпечного веб-серфінгу та звернули увагу на основні «пастки» Інтернету, які чатують на недосвідчених користувачів. Діти покращили свої знання щодо найбільш актуальних інтернет-небезпек та сформували навички захисту себе та особистої інформації у мережі.

Фото.
 

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

5 лютого 2019 року - День безпечного Інтернету

Зараз в Україні майже 22 мільйони користувачів Інтернету, тому питання безпеки в мережі більш ніж актуальне. У цьому контексті турбота про дітей набуває більших масштабів, якщо раніше треба було говорити про їх безпеку поза домом, то вже давно має сенс застерігати їх від негараздів під час перебування за комп`ютером.

Саме Інтернет все частіше стає джерелом сучасної небезпеки, наслідки якої не обмежуються втратою грошей чи особистих паролів у соціальних мережах, а можуть коштувати дитині здоров`я та майбутнього.

5 лютого 2019 року в усьому світі відзначається День безпечного Інтернету (SaferInternetDay). Понад 140 країн підтримали ідею, мільйони людей об`єднуються заради позитивних змін та підвищення освіченості з питань онлайн-безпеки. З метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет-простору, передусім, для дітей та молоді, ГО «Центр кращого Інтернету» спільно з ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» розробили інструктивно-методичні матеріали щодо проведення у закладах освіти Дня безпечного Інтернету 2019.

Щороку в Україні все більше дітей отримують доступ до Інтернету і, на жаль, набувають поширення злочини сексуального характеру щодо них в онлайн просторі. Мета злочинців – отримати приватні фотографії, гроші та особисті зустрічі з дітьми. Крім того, все частіше самі підлітки надсилають один одному свої інтимні фото, що спричиняє кібер булінг дитини та булінг у школі.

4 лютого викладачем Іриною Олександрівною в групах АСЕ-1 та АСЕ-3 було проведено урок на тему: «Безпечний Інтернет», у ході якого вона ознайомила учнів із типами загроз, які стосуються особистої безпеки, безпеки інших та загрожують витоку персональної інформації. Роздала учням пам`ятки «Основні правила безпечної роботи в Інтернеті».

5 лютого за ініціативи Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби ДПТНЗ «Роменське ВПУ» підтримало Всеукраїнську акцію #STOP_SEXтинг, мета якої – захист дітей від сексуального насильства та експлуатації через мережу Інтернет.

За підтримки Програми Мережних академій Cisco, Департаменту кіберполіції Національної поліції України та компанії ERC 5 лютого 2019 року з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій 5 лютого о 12.30 учні групи БС-1 мали змогу переглянути онлайновий урок на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні для учнів 8-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних закладів освіти та студентів коледжів.

Урок для підлітків «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» провела викладач Мартинішина Юлія Юріївна у групі АСЕ-2 з метою інформування молоді про ризики надсилання своїх інтимних фото, а також про злочини, які з цим пов`язані. На уроках інформатики учні виконували інтерактивні вправи в системі LearningApps.org на тему: «Безпечний Інтернет». Вони переглядали різноманітні відеофільми: «Правила поведінки в Інтернеті», «Інтернет-загрози», «Шахрайство та кібератаки», взяли активну участь у вікторині: «Інтернет-загрози».

Викладач інформатики Дівенко І.О. прийняла участь у вебінарі на тему: «Безпечний інтернет: як захистити дітей від кібербулінгу».

Фото.
 

За словами Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби «щороку в Україні зростає кількість злочинів сексуального характеру щодо дітей в онлайн-просторі — онлайн-грумінг та вимагання. Налагоджуючи довірливі стосунки з дитиною та використовуючи фейкові акаунти в соціальних мережах, злочинці вимагають у дитини інтимні фотографії та шантажують її, погрожуючи розіслати фото знайомим, вимагають більш інтимні матеріали, гроші чи приватні інтимні зустрічі. Окрема проблема – секстинг – надсилання підлітками своїх інтимних фото одне одному, що може призвести до небажаного поширення таких матеріалів і (кібер)булінгу дитини».

У День безпечного Інтернету в Україні класні керівники Роменського ВПУ провели виховні години, на яких ознайомили учнів із тим, як повідомити про неналежний або нелегальний контент, який вони бачать у соціальних мережах чи на сайтах, та поінформували про організації, сайти, телефони гарячих ліній, де вони можуть отримати підтримку, якщо стали жертвою інтернет-шахраїв або потребують допомоги.

Учні мають бути розсудливими, відповідальними за свої дії не лише в реальності, а й у віртуальному світі. Більшість проблем можна уникнути, якщо своєчасно пояснити, що Інтернет безпечний для тих, хто з розумом підходить до користування ним.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту