Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту

НАДІЯ ПОЛУЯН-ВНУКОВА – навчалася у Роменському СПТУ№14 з 1983 по 1987 рік за професією "маляр будівельний по художньому оздобленню".

По закінченню училища працювала на роменський гардинно–тюлевій фабриці над створенням нових зразків малюнків, котрі впроваджувались у виробництво. У 1989 році закінчила курси підвищення кваліфікації дизайнерів у Київському технологічному інституті легкої промисловості. Згодом любов до живопису перемогла і Надія залишила виробництво, повністю віддавшись художній творчості.

Молода художниця бере активну участь в мистецькому житті міста Ромни і Сумської області, бере участь у місцевих, регіональних, республіканських виставках. Так, з успіхом пройшли її персональні виставки в київському музеї ім. Т.Г.Шевченка, Українському домі та багатьох інших виставкових залах, де її твори дістали схвальні відгуки глядачів, мистецтвознавців, преси, а слава про обдаровану чарівницю пензля з міста на берегах Сули перетнула кордони України. Її ім’я стало відомим серед мистецьких кіл української діаспори США, Канади, Франції, Німеччини, Чехії.


ОЛЕКСАНДР РІПЧАНСЬКИЙ – навчався у Роменському ВПУ з 2003 по 2006 рік за професією "столяр будівельний, тесляр".

Олександр навчався у Петербурзькому університеті культури і мистецтва за професією естрадно-джазовий вокал, актор мюзиклів, викладач вокалу. Педагогом Олександра була найкращий викладач з вокалу в Росії Тетяна Іванівна Ручинська, яка працювала з Томом Джонсом, Пласідо Домінго, Люнсератом Кобальє.

Він виступає на Міжнародних концертах та конкурсах.

Поет, композитор, написав понад 20 власних пісень, готується до випуску дисків, має фан-клуб та безліч шанувальниць.


ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСІЙОВИЧ ТРІУС – навчався у Роменському СПТУ№14 з 1982 по 1985 рік за професією "електромонтажник".

Вступивши до Роменського СПТУ№14 взяв до рук гітару і одразу став відомим серед своїх одноліток як бард. У 1987 році отримав тяжку черепно-мозкову травму в наслідок якої зір у мене впав до 10%. Згодом вивчивши на пам’ять таблицю пройшов медичну комісію і влаштувався працювати санітаром у психіатричну лікарню.

Та попрацювавши рік у лікарні йому не вдалося приховати вади зору і змушений був звільнитися за станом здоров’я. В 2003 році осліп зовсім. В 2008рік самотужки опановував академічну бандуру і вже через 2 місяці клопіткої праці почав приймати участь у міських концертах.Та відомий лірник і мистецтвознавець Михайло Хай запропонував Олександру опанувати традиційний кобзарський інструмент – старосвітську бандуру. В 2011 роі Олександр Тріус вперше прийняв участь у фестивалі “КОБЗАРСЬКА ТРІЙЦЯ“. Того ж дня прийняв посвяту у братчики Киїського кобзарського цеху.


ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА ІВАНОВА (ПОДПОРІНОВА) - у далекому 1979 році в ТУ №2 здобула професію регулювальника реле телефонних станцій. Тетяна Іванова - відома сьогодні як письменниця й поетеса.

Тетяна Михайлівна Іванова (Подпорінова) народилася 25 лютого 1961 року в селі Андріївка Роменського району Сумської області в сім’ї колгоспників. Член літературного об’єднання «Обрії». Друкувалася в міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» та в газеті «Новий погляд Роменщини», у літературно-історичному альманасі «Ромен», збірці «Пелюстки Ромен-квіту», у колективних збірках «Українонька в нас одна» та «Живи, поезіє, живи!» Її поезії є у соціальних мережах. Вірші поетеси пронизані любов’ю до своєї неньки України, природи, рідного краю, близьких їй людей.


ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ МОРОЗОВ - випускник групи АСЕ (електрогазозварювальник, слюсар з ремонту колісних транспортних засобів) 2007 року.

Олександр Морозов - Гордість Роменщини, мужній захисник Донецького аеропорту.

Олександр Морозов народився 11 вересня 1989 році у м. Ромни у простій сім'ї. Олександр був вихованцем дитячого садка № 2 «Ромашка». З 1 по 9 клас навчався у Бобрицькій загальноосвітній школі Роменської районної ради Сумської області. У шкільні роки любив грати в шахи, мав багато друзів. Після закінчення 9 класів вступив у Роменське вище професійне училище № 14 (2004 - 2007 рр.), де здобув професію зварювальника і отримав червоний диплом. Протягом 2007 - 2010 рр. здобував освіту в Конотопському індустріальному технікумі Сумського державного університету і отримав спеціальність «Майстер зварювального виробництва». Продовжив навчання на заочному відділенні Глухівського педагогічного університету, але закладу не закінчив, бо був призваний на строкову службу до Полтави. Після закінчення строкової служби пішов працювати на приватне підприємство «ТРИ СТАР» у місті Кіровограді, де за короткий час роботи хлопця батьки отримали Лист-подяку за його сумлінну працю й поважне ставлення до людей. Згодом почав працювати в м. Ромни на підприємстві «Техно-Маш Сервіс» зварювальником, оскільки вмів працювати на трьох видах зварки і мав найвищий четвертий розряд. Працюючи, пройшов військову перепідготовку.

Строкову службу розпочав 2010р. у Полтаві зв'язківцем. Півроку провів на військовому навчанні, отримав звання молодшого сержанта, став командиром відділення. Пройшовши військовий вишкіл у Кіровограді, був зарахований до складу 57-ої механізованої бригади, отримав звання сержанта. У січні 2015 році - захищав Донецький аеропорт, де під час одного із боїв потрапив у полон. Звільнили Олександра напередодні Нового 2018 року. 27 грудня 2017 року відбувся наймасштабніший обмін військовополоненими між українською стороною і бойовиками «ДНР» і «ЛНР». 73 українських бійця обміняли на 348 сепаратистів. Серед українців, які отримали свободу у результаті обміну військовополоненими Олександр Морозов. Українських героїв зустрічали у міжнародному аеропорту «Бориспіль» сотні українців та делегація на чолі з президентом України Петром Порошенком. В рідне місто Ромни кіборг прибув на Святвечір. Зустрічати кіборга, захисника Донецького летовища, на головну площу міста, вийшли не лише рідні та друзі Олександра, а й небайдужі містяни, голова Сумської обласної державної адміністрації Микола Клочко, заступник голови обласної ради Тетяна Головко, міське і районне керівництво.


 

 

У 1966 році на базі колишнього Дитячого будинку розпочало свою роботу технічне училище № 2 (ТУ №2). Підготовка кваліфікованих робітників велася за такими спеціальностями: муляр-штукатур, столяр-тесляр, слюсар-сантехнік. Навчання проходило в дві зміни.

У 1969 році було здано в експлуатацію гуртожиток №1 барачного типу на 80 місць, який побудовано силами учнів та майстрів.

У 1971 році побудовано навчальний корпус №2, в якому розмістилися три навчальних кабінети та майстерня столярів-теслярів і штукатурів-мулярів.

У 1973 році було здано гуртожиток №2 на 286 місць. Відкрилися нові спеціальності: заготовник верху взуття і монтажник радіоапаратури.

У 1981 році ТУ №2 реорганізовано у середнє професійно-технічне училище №14. Тепер учні, окрім робітничої спеціальності, здобували і середню освіту.

У 1985 році в училищі почала вестися підготовка учнів за спеціальністю кухар-кондитер та кравець.

У 1988 році значно зміцніла матеріально-технічна база; зроблено якісний ремонт усіх учбових класів, кабінетів, майстерень, оформлено територію, фасади будівель. Відремонтовано гуртожиток та забезпечено його м’яким інвентарем. Контингент учнів збільшився до 500, інженерно-педагогічних працівників - до 100 осіб.

8 вересня 1989 року розпочалося будівництво нового навчального корпусу. У лютому 1995 року відбулося його відкриття. У приміщенні розташовані: навчальні та адміністративні кабінети, їдальня, бібліотека, медпункт, актовий і спортивний зали. На базі актового залу почали успішно працювати гуртки художньої самодіяльності. Був створений хор працівників училища. У листопаді 1991 року колегія Міністерства народної освіти України присвоїла звання "Народний колектив" академічному хору СПТУ №14.

У 1996 році відкрито кабінет-музей літературного краєзнавства Роменщини. Це був перший літературний музей області.

9 квітня 1998 року училище реорганізовано у Вище професійне училище №14. Відтепер учні мають змогу отримувати: робітничу спеціальність високої кваліфікації, середню освіту, кваліфікацію молодшого спеціаліста.

З 2001 року в училищі впроваджується учнівське самоврядування.

З 2007 року училище перейменовано у ДПТНЗ "Роменське вище професійне училище".

За 45 років існування училища підготовлено більше 10 тисяч кваліфікованих робітників, в тому числі:

  • мулярів – 1979 чол.;
  • штукатурів – 2238 чол.;
  • плиточників – 522 чол.;
  • столярів-теслярів – 1469 чол.;
  • слюсар-сантехнік – 671 чол.;
  • станочників – 184 чол.;
  • швея-мотористка – 336 чол.;
  • помічник бурильника – 72 чол.;
  • кухар-кондитер – 961 чол.;
  • монтажник газоелектрозварник – 538 чол.;
  • продавець – 218 чол.;
  • електромонтажник – 548 чол.;
  • заготовач верху взуття (для взуттєвої фабрики) – 514 чол.;
  • кваліфікованих робітників для заводу АТС – 352 чол.;
  • кравець – 214 чол.;
  • оператор комп’ютерного набору – 175 чол.;
  • оператор комп’ютерної верстки – 135 чол.;
  • маляр по художньому оздобленню – 26 чол.;
  • верстатники – 184 чол.;
  • конторський службовець (бухгалтерія) – 60 чол.

Молодших спеціалістів:

  • будівництво та експлуатація будівель і споруд – 148 чол.;
  • технологія харчування –196 чол.;
  • товарознавство та комерційна діяльність – 120 чол.

А також при НКП СумДУ:

  • молодших спеціалістів – 67 чол. (юристи);
  • бакалаврів – 324 чол. (менеджмент організації, економісти, інженери);
  • спеціалістів – 112 чол. (економісти).

На сьогоднішній день в училищі працює 33 викладачі, 35 майстрів.

Серед них:

  • мають нагрудний знак “Відмінник освіти” – 10 чол.;
  • мають педагогічне звання: викладач-методист – 2 чол.;
  • старший викладач – 11 чол.
  • викладачі вищої категорії – 22 чол.;
  • викладачі І категорії – 6 чол.;
  • викладач ІІ категорії – 4 чол.;
  • спеціаліст – 1 чол.;
  • майстер в/н І категорії – 1 чол.;
  • майстер в/н ІІ категорії – 5 чол.

В училищі створено:

  • навчальних кабінетів - 20;
  • майстерень - 8;
  • лабораторій - 7.

Із часу заснування училища колектив очолювали:

  • із 1966 р. по 1968 р. – Калініченко Євген Гнатович;
  • із 1968 р. по 1971 р. – Донець Анатолій Іванович;
  • із 1971 р. по 1975 р. – Божко Анатолій Петрович;
  • із 1975 р. по 1981 р. – Мелешко Володимир Володимирович;
  • із 1981 р. по 1986 р. – Баранік Василь Тимофійович;
  • із 1986 р. по 1990 р. – Рясний Андрій Андрійович;
  • із 1990 р. по 2005 р. – Помаран Павло Іванович;
  • із 2005 р. по 2011 р. – Коваленко Сергій Петрович;
  • із жовтня 2011 р. – Помаран Павло Іванович.

 

 

Помаран Павло Іванович – директор училища, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач». Заслужений працівник освіти України (1997р.), «Відмінник освіти України» (1992р.). Переможець обласного конкурсу «Викладач року-2001» у номінації «Директор ПТНЗ».

Закінчив Харківський інститут механізації і електрифікації сільського господарства. У системі ПТО працює 33 роки. З 1980 р. – майстер виробничого навчання; 1990 р. – директор СПТУ № 14. Ініціатор перетворення ПТУ №14 на вище професійне училище (1998 р.), створення на базі училища навчально-консультаційного пункту Сумського державного університету.

Навчальний заклад під керівництвом Павла Івановича постійно займає призові місця в оглядах-конкурсах з різних напрямків діяльності серед ПТНЗ області та України.
Це творчий, здібний керівник, умілий менеджер освіти, який працює і мислить по-сучасному, вірно прогнозує завдання завтрашнього дня.

Ветерани педагогічної праці

Рибалка Іван Микитович – майстер виробничого навчання, столяр 4 розряду. Понад 36 років віддав училищу, випускникам.

Це смілива людина, яка не боїться брати на себе відповідальність і добре виконує будь-яку доручену справу. Іван Микитович вважає себе щасливим, бо зміг реалізувати себе в професії. Пісня завжди є для нього супутником життя. Він активний учасник хору училища. Кожне заняття, проведене ним, завжди було продумане, методично завершене. Бо це уроки невтомної праці, пошуку, постійного відкриття в своїх учнях нового, творчого потенціалу.

Прозора Катерина Олексіївна – майстер виробничого навчання, штукатур 5 розряду. Серед нагород має медаль «Ветеран праці» (1989р.); знак «Відмінник освіти України » (1998 р.). Стаж роботи в училищі – 41 рік.

Запорукою успішної роботи Катерини Олексіївни стали міцні знання з професійної підготовки і методика її викладання у поєднанні з відповідальністю і працездатністю. Вона вміє згуртувати навколо себе учнів, батьків, колег, живе в атмосфері пошуку і творення. Це майстер, котрий уміє керувати групою, якого поважають, підтримують, розуміють. Немає сумніву, що чесним і творчим буде той, кому путівку в життя давали такі наставники, як Катерина Олексіївна.

Із 2011 року на заслуженому відпочинку.

Мазепа Віра Федосіївна – викладач фізики; спеціаліст вищої категорії; «старший викладач». Має грамоти управління освіти і науки Сумської облдержадміністрації.
Закінчила Ніжинський державний педагогічний інститут ім. М. В. Гоголя. Стаж роботи в училищі 22 роки. У 2001 році посіла ІІ місце в обласному конкурсі серед викладачів фізики ПТНЗ на кращий методичний посібник «Проведення дослідів з використанням підручних матеріалів». У 2002 р. її кабінет зайняв ІІ місце в обласному огляді-конкурсі кабінетів фізики серед ПТНЗ.

Щира і вимоглива до учнів, чуйна та уважна з колегами.

Із 2012 року на заслуженому відпочинку.

Воропай Віра Миколаївна – викладач хімії; спеціаліст вищої категорії; «старший викладач». Серед нагород має Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України.

Закінчила Дніпропетровський хіміко-технологічний інститут. Стаж роботи 30 років. Автор ряду методичних розробок. Уміло організовує роботу, застосовуючи різноманітні форми і методи проведення уроків. Має бажання передавати свій досвід, поділитися знаннями і вміннями, закласти в душі підростаючого покоління віру в красу та добро.

Із 2011 року на заслуженому відпочинку.

Стрельченко Софія Семенівна – заступник директора з навчальної роботи, викладач математики; спеціаліст вищої категорії; «старший викладач». «Відмінник освіти України» (1998р.). Серед нагород має Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України.

Закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А. С. Макаренка. Стаж роботи в системі ПТО 31 рік.

Автор низки методичних розробок. Досвід її роботи з обдарованою молоддю вивчено ОНМЦ ПТО, узагальнено й запроваджено в ПТО області.

Софія Семенівна вимогливий та справедливий викладач з високим рівнем внутрішньої і зовнішньої культури.

Із 2012 року на заслуженому відпочинку.

Лобач Єлизавета Володимирівна – заступник директора з виховної роботи, викладач біології; спеціаліст вищої категорії; «старший викладач».

«Відмінник освіти України» (1991р.). Серед нагород має Почесну грамоту управління освіти і науки Сумської області (2004р.), Почесну грамоту Міністерства освіти і науки (1998р.), медаль ім. А. С. Макаренка.

Закінчила Ніжинський педагогічний інститут ім. М. В. Гоголя. Стаж роботи 30 років.

Керівник хорового колективу працівників училища, якому присвоєно звання «Народний самодіяльний хор» (1991р.). голова первинної організації ВАПТ ВПУ № 14 м. Ромни, Сумської області (1996-2000рр).

Єлизавета Володимирівна вимоглива та справедлива людина, яка постійно піклується про ефективність своєї роботи.

Із 2011 року на заслуженому відпочинку.

Прокопчук Людмила Олексіївна – викладач української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист». Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2004р.); «Відмінник освіти України».

Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут ім. Д. З. Мануїльського. Стаж роботи 23 роки.

Її учні – неодноразові призери обласних олімпіад, переможці Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Драматичний колектив під керівництвом цього творчого педагога посідав перші місця на оглядах-конкурсах, був переможцем обласних фестивалів народної творчості. Людмила Олексіївна – лауреат конкурсу «Викладач року-1995» у номінації «Викладач української мови та літератури».

Талант митця завжди багатогранний, він випромінює здібності й уподобання, завжди у пошуку і праці. Багато років педагог передавала свої знання і вміння своїм вихованцям, учила бачити і тонко відчувати красу і велич рідної мови.

Із 2012 року на заслуженому відпочинку.

Білан Анатолій Сергійович – викладач інформатики, спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист». «Відмінник освіти України»; має Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України.

Закінчив Харківський інститут радіоелектроніки, Харківський політехнічний інститут. Стаж роботи 39 років.

Його учні є постійними призерами обласних олімпіад, неодноразово були лауреатами на республіканських олімпіадах  і конкурсах. Автор методичних розробок і програм, які використовують у системі ПТО. Переможець обласного конкурсу «Викладач року» у номінації «Викладач інформатики».

Щирий і вимогливий до учнів, чуйний і уважний з колегами.

Із 2013 року на заслуженому відпочинку.

Глушкіна Галина Дмитрівна – викладач англійської мови, спеціаліст вищої категорії, «старший викладач». «Відмінник освіти України», має Почесну грамоту Міністерства освіти України.

Закінчила Ужгородський державний університет. Стаж роботи в училищі 27 років. Голова методичної комісії гуманітарного циклу, автор ряду методичних рекомендацій. Лауреат конкурсу «Викладач року-2005» у номінації «Класний керівник».

З 2001 по 2003 рр. була координатором-добровольцем Корпусу Миру в рамках освітньої програми з вивчення англійської мови.

Досконало володіє сучасною методикою викладання навчальних дисциплін; прагне до ефективного застосування нових нестандартних форм і методів навчання.

Із 2013 року на заслуженому відпочинку.

Провідні педагогічні працівники
 
Новак Олександра Іванівна – викладач спецдисциплін будівельного профілю. Має І кваліфікаційну категорію. Нагороджена грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (2003р.); Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2004р.)

Закінчила Сумський державний університет ім. А. С. Макаренка. Стаж роботи в училищі 24 роки. Голова методичної комісії за напрямом «Будівництво». Член творчої групи експериментального педагогічного майданчика по створенню проекту Державного стандарту з професії «муляр», «штукатур». Її вихованці – призери обласних змагань з професійно-теоретичної підготовки серед ПТНЗ області.

У 2011-2012 р. посіла ІІ місце в обласному огляді-конкурсі на кращу роботу кабінету опоряджувальних робіт.

Олександра Іванівна володіє високим рівнем внутрішньої і зовнішньої культури, постійно піклується про ефективність своєї роботи.

Міщенко Надія Григорівна - викладач спецдисциплін будівельного профілю, спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Відзначена Почесною грамотою МОН України, «Відмінник освіти України» (1998р.), грамотою управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.

Закінчила Глухівський педагогічний університет. Стаж роботи 30 років. Автор навчальних посібників, активно працює над створенням Державних стандартів з професійної підготовки за професіями «муляр», «штукатур». У 2001 році її учень Литвиненко Роман зайняв ІІ місце у Республіканському конкурсі професійної майстерності серед учнів ПТНЗ за професією «муляр».

Надія Григорівна має бажання передавати свій досвід, поділитися знаннями і вміннями, закласти в душі

Богомол Сергій Олександрович – майстер виробничого навчання, електрогазозварник 5 розряду. Стаж педагогічної діяльності 26 років.

Прийшов до училища майстром, маючи досвід і величезне бажання поділитися своєю майстерністю. В арсеналі педагогічних засобів впливу майстра лише гуманні та дієві.

Переконує, запевняє, вражає власним прикладом, стимулює, заохочує, але ніколи не примушує до будь-якого виду роботи. Сергій Олександрович чітко усвідомлює, що легко не буває ніде. Є таке поняття – покликання. Маючи його, легко долати негаразди і отримувати задоволення від своєї роботи.

Яцменко Світлана Миколаївна – викладач української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії; «старший викладач». Серед нагород має грамоту Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації, подяку Міністерства освіти і науки України.

Закінчила Харківський педагогічний університет ім. Г.С.Сковороди. Стаж педагогічної роботи – понад 20 років. Автор ряду методичних розробок, які отримали схвалення методичної ради НМЦ ПТО в Сумській області. Світлана Миколаївна досконало володіє методикою викладання предмета, широко використовує інноваційні технології навчання, щедро ділиться знаннями та досвідом з колегами.

Її учні – постійні призери обласних етапів, творчих конкурсів, мовних змагань. Вагомим результатом роботи викладача стали перемоги її вихованців: Продченко Наталії - 2 місце у IV етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (2014 р.), Некроєнко Анни - 1 місце у IV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка та 3 місце у IV етапі конкурсу ім. П. Яцика (2015р.).

Світлана Миколаївна – лауреат обласних конкурсів «Успішний проект-2010», «Педагог новатор-2017» та конкурсу видавництва «Шкільний світ» «Панорама творчих уроків» (2015р.).

Карпенко Віра Анатоліївна – викладач математики; спеціаліст вищої категорії; «старший викладач».

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудними знаками «Відмінник освіти України» (1998р.), «Василь Сухомлинський» (2011р.).

Закінчила Сумський державний педагогічний інститут А.С. Макаренка. Стаж роботи в училищі – 34 роки. Багато років є головою методичної комісії природничого циклу, автор ряду методичних розробок, схвалених методичною радою НМЦ ПТО у Сумській області. Досконало володіє методикою викладання математики. Її учні є переможцями обласних олімпіад з математики, постійно показують відмінні результати у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру».

Викладач є лауреатом обласного конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмету «математика» (2015р.).

Віра Анатоліївна надзвичайно чуйна, толерантна людина, завжди готова прийти на допомогу учням та колегам.

 

Омеляненко Олександр Вікторович – викладач спецдисциплін з професій «Електрогазозварник», «Слюсар з ремонту автомобілів». Має першу кваліфікаційну категорію. Нагороджений грамотами Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації (2012р.), Роменської райдержадміністрації (2016р.), грамотою Національної академії педагогічних наук України (2017р.).

Закінчив Глухівський державний педагогічний університет ім. Олександра Довженка. Стаж роботи - 16 років. Голова методичної комісії з професій «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник», «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування». Член творчої групи дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня за темою «Відкрите професійне навчання населення на модульно-компетентнісній основі».

Його вихованці неодноразово ставали переможцями обласних олімпіад зі спецдисциплін, призерами II етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник».

Олександр Вікторович відзначається високою педагогічною культурою, користується повагою серед колег та учнів.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Відповідальна особа з питань консультаційної допомоги:

Ірина Гулак, 096 744-93-21, 066 449-81-99

Відповідальна особа за сайт:

Юлія Іщенко, 068 062-62-94

Меню сайту