Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Близнюк Оксана, 097 695-22-87

Меню сайту

11 липня в с. Пустовійтівка на Роменщині пройшло свято козацької слави з нагоди 30-річчя незалежності України та 330-річчя від дня народження останнього кошового отамана Запорізької Січі Петра Калнишевського.
У Церкві Святої Трійці відбувся молебень на честь Петра Калнишевського, після чого учасники пройшли урочистою ходою від Церкви Святої Трійці до пам'ятника Петру Калнишевському, де відбувся урочистий мітинг.
Також у Пустовійтівці пройшли виставки, концерти, фестивалі, різні шоу-програми, серед яких фестиваль вуличної їжі, показові виступи вершників, козацькі забави для дітей тощо.
ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також не залишилося осторонь святкування. Колектив закладу на чолі з депутатом Роменської міської ради Павлом Помараном організував ціле дійство бідя святкового куреню, який було видно та чути здалеку. Прикрашений у національному стилі він манив всіх відпочиваючих. Чого тут тільки не було – віз, корзини з дарами природи та усілякими наїдками, декоративний колодязь із лелекою, вишиті рушники, старовинні глечики та навіть солом’яний бичок.
Возможно, это изображение (2 человека и на открытом воздухе)
 
Возможно, это изображение (6 человек, в том числе Павел Помаран, люди стоят и на открытом воздухе)
До святкового куреня Роменського ВПУ завітали шановані гості, серед яких – Денис Ващенко - голова Роменської районної державної адміністрації, Максим Гузенко - народний депутат України, Сергій Федина – депутат Сумської обласної ради та Євгеній Колєснік – помічник народного депутата.
Возможно, это изображение (5 человек, в том числе Павел Помаран, люди стоят и на открытом воздухе)
Як завжди, веселий та життєрадісний колектив училища запрошував на гостину щирими посмішками працівників, одягненими в яскраві українські костюми. Різнокольорові вироби декоративно-ужиткового мистецтва, які створили своїми руками вихованці училищних гуртків, манили до себе креативністю, оригінальністю та різнобарв’ям.
Фотовиставка та яскраві банери закликали гостей та мешканців селища переглянути сторінки життя Роменського ВПУ, ознайомитися з професіями. Радісні та завжди усміхнені продавці запрошували жителів та гостей придбати різноманітні смаколики, виготовлені руками училищних майстринь.
Возможно, это изображение (3 человека, в том числе Женя Новікова и люди стоят)
Подарунки на будь-який смак отримав кожен учасник безпрограшної лотереї, яку провели працівники навчального закладу. Все це і багато чого іншого стало окрасою куреню Роменського ВПУ.
Хай же дух славного Калниша ще не один раз зустрічає гостей на своїй славетній землі!

8-9 липня у ДПТНЗ "Роменське ВПУ" пройшли вступні випробування на навчання за освітньо-кваліфікаційним ступенем "фаховий молодший бакалавр" за спеціальностями 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" та 181 "Харчові технології" на бюджетній основі. 

Рейтинговий список від 09.07.2021 року

фаховий молодший бакалавр, Денна, 181 Харчові технології, Бюджетна пропозиція

Нет описания.

Рейтинговий список від 09.07.2021 року

фаховий молодший бакалавр, Денна, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Бюджетна пропозиція

Нет описания.

Традиційно наприкінці навчального року у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» підводять підсумки навчальної та виробничої діяльності.

30 червня 2021 року у закладі освіти відбулися збори трудового колективу, де заслухали звіт директора Роменського ВПУ П.Помарана про результати та здобутки учнівського та педагогічного колективу, успіхи наукової та господарської діяльності. До обговорення звіту долучилися представники адміністрації, викладачі, майстри виробничого навчання, керівники гуртків та секцій, працівники бухгалтерії.

Виступаючі відзначили ефективність управлінських ініціатив, особисту зацікавленість і персональну відповідальність директора училища П.Помарана у вирішенні питань організації навчання та виробничої діяльності Роменського ВПУ. Члени трудового колективу високо оцінили роботу керівника закладу освіти.

За зміцнення зв’язків науки й освіти П.Помаран нагороджений Почесною грамотою Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Грамоту Інституту професійно-технічної освіти НАПН України за активну участь в інноваційній освітній діяльності отримав методист Роменського ВПУ Г.Чернобук.

Училище пишається педагогами-науковцями, які роблять неоціненний вклад у становлення та розвиток професійної (професійно-технічної) освіти регіону та України!

29 червня 2021 року в рамках обласного заходу "Україна 30. Успішна професійна освіта", що проходив за ініціативи Департаменту освіти і науки Сумської ОДА разом з Навчально-методичним центром професійної освіти в Сумській області у молодіжному центрі "Романтика" (м.Суми), професійна (професійно-технічна) освіта Сумщини відзначила кращих випускників закладів П(ПТ)О.

Згідно програми здобувачі освіти ДПТНЗ "Роменське ВПУ" представили майстер-класи з професій «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» та «Лицювальник, плиточник».

Наші учні серед кращих випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області. Учениця групи КК-4, професія «кухар, кондитер» Юлія Дерев’янко нагороджена дипломом з відзнакою, а Антон Калініченко, учень групи АСЕ-4, професія «слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» отримав грамоту «Кращий з професії».

 Вітаємо наших випускників!

28 червня Україна відзначила 25-й День Конституції. Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності, демократії і соборності України. Основний Закон, що гарантує права та свободи, наблизив Україну до держав з розвинутою демократією та остаточно утвердив незалежність нової європейської країни.
Напередодні знаменного державного свята 25 червня 2021 року у приміщенні Роменської районної державної адміністрації відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Ми – державотворці», у якому взяли участь представники районної державної адміністрації, інспектор сектору превенції Роменського відділу поліції ГУНП в Сумській області Ярина ЯРИНА, студенти міських фахових коледжів та ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Наш заклад освіти представляли Голова обласної ради лідерів учнівського самоврядування Є.Пархоменко, голова Учнівської ради Роменського ВПУ В.Кулик та інші члени Учнівської ради.
На початку засідання голова Роменської районної держаної адміністрації Денис ВАЩЕНКО привітав учасників «круглого слолу» з Днем молоді та 25-ю річницею ухвалення Конституції України, подякував за участь у зустрічі та закликав молодь активно долучатися до роботи органів влади, зокрема запропонував вносити свої пропозиції для розвитку Роменського району та держави вцілому.

Кінець навчального року - вирішальний момент у житті здобувачів освіти випускних груп ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Виконання робіт підсумкової кваліфікаційної атестації гарантує майбутнім молодим робітникам присвоєння високого кваліфікаційного розряду з обраної професії.
Днями учні групи К-2 виконували кваліфікаційну роботу з професії «кухар», категорія - V розряд. Члени кваліфікаційної комісії визначили кращих в професії та відзначили високий професійний рівень приготування запропонованих страв. Зокрема, «Котлета по-київськи», приготована Сніжаною Кононович, «Куряча грудинка фарширована», яку презентувала Ірина Чистенько, «Морський окунь запечений з овочами», робота Віти Стадніченко та «Пісочні кошики з фруктами», десерт Алли Кайнари отримали найвищі оцінки.
Вітаємо наших здобувачів освіти з успішним завершенням навчання! Бажаємо натхнення і вагомих професійних здобутків!

До кінця навчального року залишилися лічені дні. Головне завдання здобувачів освіти, які опановують робітничі професії у ДПТНЗ «Роменське ВПУ», - це успішно пройти поетапну та підсумкову кваліфікаційну атестацію.
Днями кваліфікаційні роботи з професії «продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів» виконали учні груп ПП-1, ПП-2 та ПП-3. На базі магазину лабораторії майбутні молоді робітники торгівельних підприємств виконували завдання з підготовки робочого місця, обслуговування покупців, реєстрації здійснених торгівельних операцій.
Випробування успішно пройдені. Учні груп першого і другого курсів продовжать навчання, а третьокурсники незабаром святкуватимуть випуск та початок безперечно успішної трудової кар’єри.
 

Сторінка 1 із 11

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронноа бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Близнюк Оксана, 097 695-22-87

Меню сайту