Наш девіз: "Хто не йде вперед - йде назад. Стану нерухомості не існує."

.

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Іщенко Юлія, 068 062-62-94

Меню сайту

План роботи Навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професіями "Муляр", "Штукатур", "Лицювальник-плиточник", "Опоряджувальник будівельний", "Монтажник систем утеплення"

 НАВЧАЛЬНО–ВИРОБНИЧА БУДІВЛЯ  №1  З ПРИБУДОВОЮ  ДПТНЗ «РОМЕНСЬКЕ ВПУ»  ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ ГОТОВА ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ 

               На підставі рішення комісії Міністерства освіти і науки України  від 23.04.2020 року за №544, згідно проєкту ДПТНЗ «Роменське ВПУ», з метою оновлення матеріально-технічної бази закладу та сприяння якісній підготовці робітничих кадрів відповідно до сучасних потреб економіки, здійснювалася реконструкція навчально-виробничої будівлі №1 з прибудовою.

          В рамках затверджених заходів  завершено реконструкцію навчально-виробничої будівлі закладу та зареєстровано Державною інспекцією архітектури та містобудування України 24.11.20212 року про готовність до експлуатації об’єкта.

        У навчально-виробничої будівлі №1 створено навчально-практичний центр із підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Муляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник», «Опоряджувальник будівельний»,  «Монтажник систем утеплення будівель», який забезпечений сучасним обладнанням, пристроями для здійснення первинної професійної підготовки, професійно-технічного навчання,  перепідготовки, підвищення кваліфікації, стажування майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки закладів професійної (професійно-технічної освіти) та робітників підприємств і  організацій.

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ З РОБОТИ НА КП «ІВК»

23 березня 2021 року на базі навчально-практичного центру з підготовки кваліфікованих робітників за професіями «Муляр», «Штукатур», «Лицювальник-плиточник», «Опоряджувальник будівельний», «Монтажник систем утеплення будівель» був проведений семінар-практикум для учнів на тему: «Складання кошторисів у програмі ІВК».

Метою проведеного семінару є ознайомлення  учасників заходу з програмою «Інпроект – Випуск кошторисів» (ІВК) та її можливостями.

За допомогою програми ІВК  складаються кошториси на будівельні роботи з реконструкції, капітального ремонту чи технічного переоснащення будівель і споруд. Програма дає можливість швидко і точно дізнатися вартість будівельних робіт будь-якого виду, отримати звіт про використання необхідних матеріалів, вивести акти на приймання виконаних робіт за формою КБ-2в, локальні та об’єктні кошториси, відомості ресурсів, довідку про вартість виконаних будівельних робіт та витрат за формою КБ-3 і багато іншого. Програма ІВК формує документацію у повній відповідності до вимог ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва» і ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво».

Опрацювавши новітні технології з використання КП «ІВК» фахові молодші бакалаври зі спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія» зможуть швидко і якісно здійснювати розрахунок кошторисів.

ЗАСІДАННЯ КРУГОГО СТОЛУ «ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРАКТИВНИХ ЗАВДАНЬ НА УРОКАХ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ»

 22 березня 2021 року на базі Навчально-практичного центру із підготовки кваліфікованих робітників будівельного профілю Роменського ВПУ відбулося засідання круглого столу на тему «Використання інтерактивних завдань на уроках виробничого навчання». Під час проведення круглого столу члени методичної та циклової комісії за напрямом «Будівництво» обговорювали питання ефективної організації та проведення виробничого навчання учнів з використанням інтерактивних технологій, закріплення отриманих навичок та професійних умінь,  самостійного виконання робіт, оволодіння сучасною технікою, механізмами, інструментами, технологією, опанування передовими формами організації праці.

Використання інтерактивних технологій  дає змогу педагогу вирішити низку методичних завдань:утримання уваги,постійної й активної взаємодіїучнів протягом усього заняття;залучення  до роботи над темою уроку всіх без виключення учнів;підвищення рівня засвоєння навчального матеріалу.

Методи інтерактивного навчання захоплюють учнів, пробуджують в них інтерес до професії та стимулюють мотивацію, навчають самостійності в розумовій діяльності.

Під час засідання порушувалися питання щодо адаптації учнів до такоїсистеми навчання та прийняття ними нових вимог, проявів активності, висловлювання думок та самостійного розв’язання певних виробничих завдань і проблем, що у свою чергу, впливатиме на ефективність їх навчальної діяльності в цілому. Реалізація інтерактивного навчання потребує від педагога створення певних умов, що надають інші можливості для організації виробничого навчання: сприятлива та позитивна атмосфера, відповідні засоби навчання, різні форми і методи їх використання та ін.

Застосування інтерактивних завдань у навчальному процесі зумовлено з одного боку, необхідністю підготувати учня до його майбутньої трудової діяльності,  з іншого – необхідністю більш ефективної передачі знань, умінь та навичок,  що має на меті підвищення рівняякості інформаційної компетентності та компетенції майбутнього фахівця.

Уході спілкування визначено ряд питань, що потребують більш ретельного розгляду, а саме: методичні та технологічні особливості використання інтерактивних засобів, структура інтерактивного уроку виробничого навчання та відповідні вимоги до його планування і проведення.

 Історія створення Центру

Оновлення освітнього простору закладів професійної освіти – невід‘ємна складова реформи цієї освітньої ланки. Пріоритетом діяльності МОН у модернізації інфраструктури закладів професійної (професійно-технічної) освіти є створення на їх базі навчально-практичних центрів. Навчально-практичні центри (НПЦ) – це осередки з новим обладнанням та технікою, які створюються у закладах ПТО. Там для учнів проводять практичні заняття, а для дорослих — підвищення кваліфікації або перенавчання.

У 2020 році на створення навчально-практичних центрів між закладами профосвіти за новим, чітким та прозорим конкурсом розподіляються 259 млн. гривень. Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 23.04.2020 р. № 544 “Про затвердження Переліку закладів професійної (професійно-технічної) освіти, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри за рахунок коштів державного бюджету у 2020 році” Комісія Міністерства освіти і науки визначила ДПТНЗ «Роменське ВПУ» єдиним закладом у Сумській області, який отримає кошти на створення навчально-практичного центру.

Старт реалізації цього проекту дав наказ Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації №278-ОД від 3.06.202 року «Про створення на базі ДПНЗ «Роменське ВПУ» навчально-практичного центру будівельного напряму». До початку нового навчального року пройшли тендери на придбання будматеріалів і обладнання та визначення підрядної організації, яка здійснюватиме будівельні роботи.

Обов’язки з виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання авторського нагляду за об’єктом «Реконструкція навчально-виробничої будівлі №1» покладалися на ТОВ «Крокус Інжиніринг». Кошти на реконструкцію виготовлення проектно-кошторисної документації та поточний ремонт внутрішніх приміщень навчально-виробничої будівлі №1 за результатами тендерів отримав ФОП Змисля С.П.

Згідно тендерної документації електричні та ручні інструменти (пневматичні чи моторизовані), верстати, будівельні товари, вишки-тури, будівельні підмости та матеріали для ремонту закуповували кілька підрядників (ФОП Безручко Д.В., ТОВ «Мезон», ТОВ «УТД ПРОФІ», ТОВ «АРМАТО»). Відбулися торги на закупівлю офісних меблів (виконавець ТОВ «УТП ГРУП»).

Роботи зі створення НПЦ на базі Роменського ВПУ проводилися згідно графіка. Здійснена реконструкція майстерень штукатурних та лицювальних робіт. На цьому етапі майстри виробничого навчання та учні, що навчаються за професією «муляр, штукатур, лицювальник-плиточник» виконали демонтаж застарілих конструкцій. 

Одночасно проходили процедури закупівлі підйомно-транспортного та будівельного обладнання, комп’ютерів і ноутбуків, а також виконано умови прямих договорів на закупівлю проекторів, принтерів, інтерактивних дощок, посібників, підручників та програмного забезпечення для потреб майбутнього центру.

Роботи зі створення сучасного навчально-практичного центру будівельного напряму завершилися у середині грудня  2020 року. 

 

УВАГА! ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ФАХОВИХ МОЛОДШИХ БАКАЛАВРІВ НА 2020 РІК!
 

 На основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «кваліфікований робітник»

076 "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ"

Шифр і назва галузі знань: 07 "УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ"

Код і назва спеціальності: 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність"

Зарахування на 4 курс

Повний курс

Термін навчання: 01.09.2020 - 30.06.2021

Ліцензований обсяг: 30

Тип пропозиції: основна

Підстава: наказ МОНУ від 19.12.2016 №1565

СКЛАДОВІ КОНКУРСНОГО БАЛУ:

1. Фахове випробування (вступні іспити у письмовій формі)

2. Українська мова (Вступний письмовий іспит із загальноосвітнього предмету)

3. Бал призерам ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності (Конкурсний показник)

Програма фахових вступних випробовувань для вступу на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Програма вступних випробувань з української мови для вступу на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного ступеня фаховий молодший бакалавр зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник.

Рейтинговий список від 09.07.2021 року

Фаховий молодший бакалавр, денна, бюджетна пропозиція

Нет описания.

 

ВІДЕО_СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "ПІДПРИЄМНИЦТВО, ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ"


181 "ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ"

Шифр і назва галузі знань: 18 "ВИРОБНИЦТВО ТА ТЕХНОЛОГІЇ"

Код і назва спеціальності: 181"Харчові технології"

Зарахування на 5 курс

Повний курс

Термін навчання: 01.09.2020 - 30.06.2021

Ліцензований обсяг: 30

Тип пропозиції: основна

Підстава: наказ МОНУ від 19.12.2016 №1565

СКЛАДОВІ КОНКУРСНОГО БАЛУ:

1. Фахове випробування (вступні іспити у письмовій формі)

2. Українська мова (Вступний письмовий іспит із загальноосвітнього предмету)

3. Бал призерам ІІІ етапу Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності (Конкурсний показник)

Програма фахових вступних випробовувань для вступу на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного ступеня фаховий молодший бакалавр на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник зі спеціальності 181 "Харчові технології".

Програма вступних випробувань з української мови для вступу на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного ступеня фаховий молодший бакалавр зі спеціальності 181 "Харчові технології", на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник.

Рейтинговий список від 09.07.2021 року

Фаховий молодший бакалавр, денна, бюджетна пропозиція

Нет описания.

ВІДЕО_СПЕЦІАЛЬНІСТЬ "ХАРЧОВІ ТЕХНОЛОГІЇ"


 

СПОРТИВНЕ ЖИТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

"РОМЕНСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"


Роменське ВПУ - це не тільки заняття, уроки виробничого навчання та олімпіади. Це ще й найкраща система фізичного виховання, що включає в себе заняття різними видами спорту, військово-патріотичне виховання та фізкультурно-оздоровчі заходи!

ВІДЕО_СПОРТИВНО-МАСОВА РОБОТА В ДПТНЗ "РОМЕНСЬКЕ ВПУ"

 

УВАГА! ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ НА 2021 РІК!

Правила прийому до Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське вище професійне училище" для здобуття професій за освітньо-кваліфікаційними рівнями кваліфікований робітник у 2021 році


ВІДЕОРОЛИК - https://youtu.be/pW5aQLr-1qw

ВІДЕОРОЛИК - https://youtu.be/9exCtVozWBw

ВІДЕОРОЛИК - РОМЕНСЬКЕ ВПУ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!


 Вступ без сертифікату ЗНО, навчання безкоштовне, виплачується стипендія,

бажаючі забезпечуються гуртожитком.

Учні училища проходять стажування та виробничу практику на підприємствах України та  країнах Європи.

МИ, ЧЕКАЄМО ВАС, НАШІ МАЙБУТНІ УЧНІ! ОБЕРІТЬ СВОЮ ПРОФЕСІЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Наша адреса: 42001, Сумська область, м.Ромни, вул. Коржівська, 44

тел.: (05448)5-12-71, 068-045-04-80


 ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ ДЛЯ МОЛОДІ


ВІДЕО ПРО ПРОФЕСІЇ ТА СПЕЦІАЛЬНОСТІ:


 

   

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

Офіційний сайт президента України     Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України     Сумська Обласна Державна Адміністрація     Сумський Державний Університет     Інститут професійно-технічної освіти НАПН України     Департамент освіти і науки Сумської ОДА    Національна академія педагогічних наук України     Державне підприємство     Навчально-методичний центр Професійно-технічної освіти у Сумській області

© 2007-2020 ДПТНЗ "Роменське ВПУ". Офіційний сайт

ДПТНЗ "Роменське ВПУ"
Наша адреса:
42000, Сумська обл.,
м.Ромни, вул.Коржівська, 44
Контактні телефони:
(05448) 5-19-56, 5-19-67, 5-12-71
Факс: (05448) 5-12-71
vpu14@ukr.net

Електронна бібліотека ДПТНЗ «Роменське ВПУ» за посиланням 
http://bibliotekavpu.ucoz.com

З питання вступу та зарахування:

(05448) 5-12-71, 068 045-04-80,

066 449-81-99, 096 744-93-21

Відповідальна особа за сайт: Іщенко Юлія, 068 062-62-94

Меню сайту