18 квітня – в День пам’яток історії та культури, за організацією учнівської ради училища та молодіжної громадської організації “Сузір’я”, проведено екскурсію до Роменського краєзнавчого музею.
![Фото 1.Тиждень “День памяток історії та культури”](/news/18.04.2012/001.jpg)
Основна мета заходу – ознайомлення з життям та діяльністю видатного земляка – Івана Петровича Кавалерідзе. Адже в ці дні йому виповнюється 125 років від дня народження.
![Фото 2.Тиждень “День памяток історії та культури”](/news/18.04.2012/002.jpg)
Учні училища стали першими відвідувачами виставки та експозиції, які підготували працівники музею до цієї дати.
![Фото 3.Тиждень “День памяток історії та культури”](/news/18.04.2012/003.jpg)
Завдяки змістовній та цікавій розповіді Наталії Василівни Савченко завідуючої історичним відділом Роменського краєзнавчого музею, учні училища відкрили для себе багато нових сторінок в біографії славетного скульптора, кінорежисера, драматурга.
Крім музею учні училища побували та поклали квіти біля будинку, де жив І.П. Кавалерідзе.
![Фото 4.Тиждень “День памяток історії та культури”](/news/18.04.2012/004.jpg)
І звичайно ж, біля його геніального творіння – першого в світі монументального пам’ятника Т.Г. Шевченку та скульптурної композиції – “Героям Революції”.
![Фото 5.Тиждень “День памяток історії та культури”](/news/18.04.2012/005.jpg)
![Фото 6.Тиждень “День памяток історії та культури”](/news/18.04.2012/006.jpg)
В цей день учні здолали ще одну сходинку на шляху пізнання історії рідного міста.