Роменське ВПУ завжди відзначалося не лише високим рівнем фахової підготовки фахівців із сучасних інформаційних технологій, але й умінням цікаво та змістовно організувати відпочинок учнів. Ось і цього року з 27 лютого по 2 березня було організовано та проведено предметний тиждень “Комп’ютерних технологій”, який поєднав у собі навчально-виховну діяльність колективу відділення з профорієнтаційною роботою. Учні відділення підготували цікаві стінгазети, кросворди та ребуси, які були гарно оформлені і містили в собі дуже багато цікавої та корисної інформації. Тиждень був насиченим.
![Фото 2.Тиждень “Комп’ютерних технологій”](/news/22.03.2012/002.jpg)
![Фото 3.Тиждень “Комп’ютерних технологій”](/news/22.03.2012/003.jpg)
Починаючи з понеділка був проведений відкритий урок інформатики викладачем А.С. Біланом, а вже з вівторка, наш навчальний заклад відвідали учні шкіл випускних класів, які ознайомилися з навчальною базою, скуштували смачних пиріжків в їдальні училища та брали активну участь у конкурсах та вікторинах, які підготували учні груп ОКБ–1 та ОКБ–2.
![Фото 4.Тиждень “Комп’ютерних технологій”](/news/22.03.2012/004.jpg)
Відкритий урок інформатики проводить викладач-методист Анатолій Сергійович Білан
![Фото 5.Тиждень “Комп’ютерних технологій”](/news/22.03.2012/005.jpg)
Ось які ми веселі та дотепні!
![Фото 6.Тиждень “Комп’ютерних технологій”](/news/22.03.2012/006.jpg)
Під час конкурсів та вікторин
![Фото 7.Тиждень “Комп’ютерних технологій”](/news/22.03.2012/007.jpg)
Поки журі підводить підсумки конкурсу, для гостей звучать пісні у виконанні учениці групи ОКБ-1 Коваленко Тетяни.
![Фото 8.Тиждень “Комп’ютерних технологій”](/news/22.03.2012/008.jpg)
Вірний вибір професійного майбутнього для молодої людини є основою її становлення в суспільстві, одним із головних рішень в житті.
Супрун Марія, учениця першого курсу із професії «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)», представила власну презентацію на тему: "Я і моя професія".
![Фото 10.Тиждень “Комп’ютерних технологій”](/news/22.03.2012/010.jpg)
Майстер-клас роботи в програмі PhotoShop продемонстувала учениця другого курсу із професієї «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)» Войцішевська Тетяна.
![Фото 9.Тиждень “Комп’ютерних технологій”](/news/22.03.2012/009.jpg)
По закінченню тижня комп’ютерних технологій були підведені підсумки проведених заходів, нагородженні переможці та активні учасники конкурсів. Нова форма профорієнтаційної роботи сподобалася і учням, й гостям училища. Сподіваємось, що це дасть позитивний результат. Деякі випускники шкіл, що відвідали захід, вже виявили бажання навчатися в Роменському ВПУ.
Сучасне суспільство важко уявити без комп’ютерних технологій. Слово комп'ютер стало для всіх звичним, повсякденним. Комп'ютери виконують складні фінансові розрахунки, зберігають і опрацьовують величезний об'єм інформації; діагностують хворих, регулюють вуличний рух і навіть керують польотом космічних кораблів.