18 травня відбувся XIV Сумський обласний зльот учасників Програми "Сприяння просвітницькій роботі "рівний-рівному" серед молоді України щодо здорового способу життя".
Радчук Надію Анатоліївну практичного психолога ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» нагороджено грамотою Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації за активну роботу щодо впровадження програм «Я – моє здоров’я – моє життя», «Сприяння просвітницькій роботі «рівний – рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя», «Дорослішай на здоров’я», популяризацію та пропаганду здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед учнівської молоді.
![Фото 01. 20.05.2016](/news/20.05.2016/001.jpg)
![Фото 02. 20.05.2016](/news/20.05.2016/002.jpg)
![Фото 03. 20.05.2016](/news/20.05.2016/003.jpg)
![Фото 04. 20.05.2016](/news/20.05.2016/004.jpg)
![Фото 05. 20.05.2016](/news/20.05.2016/005.jpg)