21 травня 2016 року в місті Каневі у національному музеї Тараса Шевченка відбулася урочиста церемонія нагородження переможців 6 Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.
Конкурс започатковано на відзначення 200-річчя від дня народження великого Кобзаря і спрямований на підвищення рівня знань учнів та студентів з української мови й літератури, виховання у молодого покоління любові до мови українського народу, забезпечення їх усебічного розвитку.
Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, яка особисто завітала привітати обдаровану молодь, зазначила, що впродовж багатьох років найкращі учні та студенти змагаються за перемогу в цьому престижному конкурсі.
Серед учнів профтехосвіти України премогу виборола учениця ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Сумської області Некроєнко Анна.
Переможці конкурсу отримали дипломи І ступеня та цінні подарунки.
![Фото 01. 21.05.2016](/news/21.05.2016/001.jpg)
![Фото 02. 21.05.2016](/news/21.05.2016/002.jpg)
![Фото 03. 21.05.2016](/news/21.05.2016/003.jpg)
По закінченню церемонії нагородження відбулося урочисте покладення квітів до могили Тараса Шевченка.
Для переможців та учасників заходу художні колективи Канівщини підготували яскраві концертні номери, які піднесли настрій усім присутнім і подарували позитивні емоції.
Вітаємо найкращих серед кращих! Дякуємо учителям, котрі сприяли таким результатам!