ВЕЛИКДЕНЬ – одне з найвизначніших народних свят, яке впродовж багатьох тисячоліть займає на території України серед Календарних Свят Наших Предків одне з найпочесніших місць. Витоки цього Свята сягають глибини не віків, а тисячоліть. І хоч походження Свята стерлося в людській пам’яті, його календарно-обрядові особливості дозволяють осягнути витоки виникнення та етапи розвитку в часі. Наша громада відзначила це свято урочистим славленням!
З прийдешніми святами привітав педагогічний та учнівський колективи керуючий відділенням Приват Банк у місті Ромни Тимошенко С.А.
З найтеплішими побажаннями радості, добра, любові, надії на краще майбутнє, здійснення найзаповітніших мрій, благополуччя та Божого благословення звернулися до дітей настоятель каплички Великомучениці Тетяни, протоієрей Дімітрій Долгий
![Фото 01. 06.05.2016](/news/06.05.2016/001.jpg)
![Фото 02. 06.05.2016](/news/06.05.2016/002.jpg)
![Фото 03. 06.05.2016](/news/06.05.2016/003.jpg)
![Фото 04. 06.05.2016](/news/06.05.2016/004.jpg)