Тарас Шевченко залишив нам неоціненну культурну і духовну спадщину, заклавши найміцніший фундамент української державності, моноліт української нації. Славні нащадки Кобзаря гідно несуть його слово.
За результатами ІV (заключного) етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, учениця ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Некроєнко Анна посіла почесне І місце.
![Фото 01. 20.04.2016](/news/20.04.2016/001.jpg)
На фото: Некроєнко Анна та Яцменко Світлана Миколіївна
Вітаємо переможців, їх викладачів і наставників! Бажаємо всім творчого натхнення, нових успіхів та перемог.