У вівторок 12 квітня, згідно плану, на подвір’ї ДПТНЗ «Роменське ВПУ» пройшла загальноучилищна лінійка.
Учнівський та педагогічний колективи підвели підсумки тижня, що минув, та окреслили завдання на наступний.
![Фото 01. 13.04.2016](/news/13.04.2016/001.jpg)
Адміністрація навчального закладу вкотре звернула увагу на дотримання правил внутрішнього розпорядку в училищі та проживання в гуртожитку. Наголосила на посиленні уваги учнів та дотримання техніки безпеки.
Учні, які приймали участь та показали досить високі результати на Міжнародному конкурсі з інформатики «Бебрас-2016» отримали сертифікати учасників конкурсу.
![Фото 02. 13.04.2016](/news/13.04.2016/002.jpg)
![Фото 03. 13.04.2016](/news/13.04.2016/003.jpg)
![Фото 04. 13.04.2016](/news/13.04.2016/004.jpg)
![Фото 05. 13.04.2016](/news/13.04.2016/005.jpg)
![Фото 06. 13.04.2016](/news/13.04.2016/006.jpg)