У рамках запланованих весняних робіт проводяться облагороджувальні роботи на території біля корпусів ДПТНЗ «Роменського ВПУ» та у скверах міста.
![Фото 01. 05.04.2016](/news/05.04.2016/001.jpg)
![Фото 02. 05.04.2016](/news/05.04.2016/002.jpg)
![Фото 03. 05.04.2016](/news/05.04.2016/003.jpg)
![Фото 04. 05.04.2016](/news/05.04.2016/004.jpg)
Окрім працівників нашого училища до прибирання також долучаються учні навчального закладу. Працювали всі дружно і завзято, а головним девізом стало «Чисто в нас – чисто в місті!»
Такий захід проводимо щороку, кожна група працює на своїй закріпленій території, прибирає опале листя, чисте газони, білить бордюри, насаджує дерева та кущі тощо. Роботи з облаштування території навчального закладу триватимуть протягом весни.
![Фото 05. 05.04.2016](/news/05.04.2016/005.jpg)
![Фото 06. 05.04.2016](/news/05.04.2016/006.jpg)
![Фото 07. 05.04.2016](/news/05.04.2016/007.jpg)
![Фото 08. 05.04.2016](/news/05.04.2016/008.jpg)
![Фото 09. 05.04.2016](/news/05.04.2016/009.jpg)
![Фото 10. 05.04.2016](/news/05.04.2016/010.jpg)
![Фото 11. 05.04.2016](/news/05.04.2016/011.jpg)