25 березня проходив Форум для студентських активістів коледжів та технікумів Сумської області в рамках проекту "Медіаграмотність. Протидія ворожій пропаганді" за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА у місті Суми. Активну участь приймала і лідер учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Стрижевська Олександра.
Учні говорили про різницю між інформуванням та пропагандою, як розпізнати фейки та джинсу, вчилися аналізувати інформацію!
Обговорювали бюджет навчального закладу: з чого складається, які основні статті витрат, як чинити, коли у вас вимагають хабар, які є види корупції та як з ними боротися.
Після насиченого тренінгу учасники гуляли містом та брали участь у "селфі-квесті" по визначним місцям Сум!
![Фото 01. 28.03.2016](/news/28.03.2016/001.jpg)
![Фото 02. 28.03.2016](/news/28.03.2016/002.jpg)
![Фото 03. 28.03.2016](/news/28.03.2016/003.jpg)
![Фото 04. 28.03.2016](/news/28.03.2016/004.jpg)
![Фото 05. 28.03.2016](/news/28.03.2016/005.jpg)
![Фото 06. 28.03.2016](/news/28.03.2016/006.jpg)
![Фото 07. 28.03.2016](/news/28.03.2016/007.jpg)