17-19 березня 2016 року в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2016» та III Міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu - 2016» у якій взяло участь ДПТНЗ "Роменське ВПУ".
Під час семінару Департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України та Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України ДПТНЗ "Роменське ВПУ" було нагороджене "Золотою медаллю" у номінації "Модернізація професійної освіти України" Сьомої міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти - 2016", а також директор навчального закладу Павло Іванович Помаран отримав сертифікат доповідача семінару "Формування сучасного освітнього середовища професійно-технічного навчального закладу".
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №308 від 23 березня 2016 року "Про проведення дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня" ДПТНЗ "Роменському ВПУ" було надано статус експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня.
Ми пишаємося високими досягненнями нашого творчого колективу.
![Фото 01. 25.03.2016](/news/25.03.2016/001.jpg)
![Фото 02. 25.03.2016](/news/25.03.2016/002.jpg)
![Фото 03. 25.03.2016](/news/25.03.2016/003.jpg)
![Фото 04. 25.03.2016](/news/25.03.2016/004.jpg)