4 березня, напередодні жіночого свята, за участі учнівського та педагогічного колективів Роменського ВПУ було підготовлено військовим в зону АТО різноманітні смаколики, це: пиріжки, випечені учнями та педагогами власноруч, сало і м"ясо, різноманітні солодощі тощо.
Хочемо від усього серця побажати нашим військовим особливо чудового весняного настрою, щоб вони підходили до кожного почину з енергією, натхненням. Міцного здоров"я і простого людського щастя!
![Фото 01. 08.03.2016](/news/08.03.2016/001.jpg)
![Фото 02. 08.03.2016](/news/08.03.2016/002.jpg)