За ініціативи Міністерства інформаційної політики України 26 лютого відбудеться вшанування подвигу кримчан, які в 2014 році стали на захист державності та цілісності нашої країни. Цю дату оголошено Днем початку кримського супротиву.
Враховуючи це та з метою підвищення патріотичного духу молоді в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено урок мужності на тему «Не скорені духом». У зв’язку з поширенням пропагандистської інформації Російської федерації, ми вирішили поширювати правдиву інформацію про участь мешканців Кримського півострова в обороні своєї землі від агресора.
Урок, в якому взяли участь учні груп АСЕ-2, КЗ-2, КЗ-4, ПП-2, був сповнений патріотизму, мужності та сили духу. Учні з захопленням прослухали інформацію і подивилися документальне відео про події лютого-березня 2014 року. Урок підготувала викладач історії Король Альона Миколаївна.
![Фото 1. 26.02.2016](/news/26.02.2016/001.jpg)
![Фото 2. 26.02.2016](/news/26.02.2016/002.jpg)
![Фото 3. 26.02.2016](/news/26.02.2016/003.jpg)