У рамках тижня професій торгівельної справи, який проходив у ДПТНЗ “Роменське ВПУ”, з 8 по 12 лютого учнями професій “продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів” та викладачами і майстрами методичних комісій “Торгівельна справа” і “Товарознавство та комерційна діяльність” реалізовано цікаву і змістовну програму.
Проведені виховні заходи мали на меті сприяння популяризації робітничих професій сфери торгівлі. Учні групи ПП-2 оформили відео-презентації та презентаційні столи з професії та спеціальностей з використанням елементів декоративного оформлення вітрин. Традиційно для участі майстер класах “Зважування на електронних вагах”, “Зав“язування краватки”, “Оформлення подарунка”, які провели учні групи ПП-3, були запрошені учні випускних класів шкіл міста та району, потенційні абітурієнти 2016 року.
Тиждень професії - не лише розважальна подія, а й чудова нагода поглибити фахові знання. Викладач спецдисциплін підготувала і провела відкритий урок в групі ПП-1 з предмету “Товарознавство продовольчих товарів” на тему “Рослинні олії”. На уроці учні продемонстрували знання теоретичного матеріалу, які вдало поєднували з практичними навичками, під час виконання інтерактивних вправ. Цікаво інформацію про історію торгівлі та сучасний стан справ у галузі мали можливість почеркнути всі небайдужі зі стінгазет, випущених з нагоди тижня. Результатами роботи задоволені як організатори тижня так і учасники заходів та гості навчального закладу.
![Фото 01. 16.02.2016](/news/16.02.2016/001.jpg)
![Фото 02. 16.02.2016](/news/16.02.2016/002.jpg)
![Фото 03. 16.02.2016](/news/16.02.2016/003.jpg)
![Фото 04. 16.02.2016](/news/16.02.2016/004.jpg)
![Фото 05. 16.02.2016](/news/16.02.2016/005.jpg)
![Фото 06. 16.02.2016](/news/16.02.2016/006.jpg)
![Фото 07. 16.02.2016](/news/16.02.2016/007.jpg)
![Фото 08. 16.02.2016](/news/16.02.2016/008.jpg)
![Фото 09. 16.02.2016](/news/16.02.2016/009.jpg)
![Фото 10. 16.02.2016](/news/16.02.2016/010.jpg)
![Фото 11. 16.02.2016](/news/16.02.2016/011.jpg)
![Фото 12. 16.02.2016](/news/16.02.2016/012.jpg)
На фото: під час тижня професій торгівельної справи