8 січня у Роменському ВПУ відбувся масовий захід-презентація «Майбутнє варто планувати».
Перед студентською аудиторією виступала Савельєва Юлія Михайлівна, фахівець кафедри філософії, політології та інноваційних соціальних технологій Сумського державного університету, яка має кваліфікацію тренера «Просвітницька робота з населенням з питань репродуктивного здоров’я і планування сім’ї» Програми «Здоров’я жінок України».
![Фото 01. 12.02.2016](/news/12.02.2016/001.jpg)
![Фото 02. 12.02.2016](/news/12.02.2016/002.jpg)
![Фото 03. 12.02.2016](/news/12.02.2016/003.jpg)