10 лютого у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відбувся перший етап обласного конкурсу «Учень року 2016». З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді та надання учням підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитках.
Конкурс «Учень року» - складне випробування, і перемагають ті юнаки і дівчата, які володіють не просто талантом, а й силою характеру.
До числа конкурсантів увійшли кращі учні училища, які мають високий рівень загальноосвітньої та фахової підготовки, показали себе творчими особистостями і отримали підтримку одногрупників та наставників.
У змаганні за титул переможця взяли участь шість талановитих учнів: Городецька Наталія (група ЕЛ-1); Олексієнко Вадим (група АСЕ-3); Овчаренко Руслан (група МШП-2); Ільяшевич Юлія (група КЗ-4); Сахнюк Вікторія (група ПП-2); Стрижевська Олександра (група КК-2).
![Фото 01. 10.02.2016](/news/10.02.2016/001.jpg)
![Фото 02. 10.02.2016](/news/10.02.2016/002.jpg)
![Фото 03. 10.02.2016](/news/10.02.2016/003.jpg)
![Фото 04. 10.02.2016](/news/10.02.2016/004.jpg)
![Фото 05. 10.02.2016](/news/10.02.2016/005.jpg)
![Фото 06. 10.02.2016](/news/10.02.2016/006.jpg)
Учасників конкурсу оцінювало компетентне журі у складі: Сененко А.А. - голова методичної комісії класних керівників; Гайдук Р.І.- завідуюча практикою; Давиденко Т.І. - методист; Картава М.М.- завідуюча бібліотекою; Д’яченко Олександра - учениця групи ПП-3.
![Фото 07. 10.02.2016](/news/10.02.2016/007.jpg)
Програма змагання складалася з трьох конкурсів:
- «Я пишаюся тим, що я українець», в якому учасники конкурсу у формі творчого проекту, мультимедійної презентації, не лише надали можливість всім присутнім у залі ближче познайомитися з власною особою, а й розкрили своє ставлення до країни, в якій проживають.
![Фото 08. 10.02.2016](/news/10.02.2016/008.jpg)
![Фото 09. 10.02.2016](/news/10.02.2016/009.jpg)
![Фото 10. 10.02.2016](/news/10.02.2016/010.jpg)
![Фото 11. 10.02.2016](/news/10.02.2016/011.jpg)
![Фото 12. 10.02.2016](/news/10.02.2016/012.jpg)
![Фото 13. 10.02.2016](/news/10.02.2016/013.jpg)
- «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія», у ході якого учасники в оригінальній формі представили свій навчальний заклад та професію. Даний конкурс дозволив розкрити всебічні знання учнів про обрану професію, яка відповідає їхнім природним здібностям і нахилам та стане улюбленою справою всього життя. А можливості для досягнення професіоналізму надає навчальний заклад, який і постав перед всіма присутніми у залі очима конкурсантів у всій красі та багатогранності.
![Фото 14. 10.02.2016](/news/10.02.2016/014.jpg)
![Фото 15. 10.02.2016](/news/10.02.2016/015.jpg)
![Фото 16. 10.02.2016](/news/10.02.2016/016.jpg)
- Найяскравішим та найвеселішим став фінальний конкурс «Світ моїх захоплень», де конкурсанти продемонстрували себе і свої неабиякі здібності у незвичних амплуа: проявили свої акторські таланти, ораторство, розвеселили глядачів, влучно та дотепно читаючи гуморески, показали гарну фізичну підготовку та завзяття, виконуючи складні спортивні трюки. Всі номери викликали цілий шквал овацій, а у членів позитивно настроєного, але об’єктивного журі роздуми: «Хто ж все-таки кращий?»
![Фото 17. 10.02.2016](/news/10.02.2016/017.jpg)
![Фото 18. 10.02.2016](/news/10.02.2016/018.jpg)
![Фото 19. 10.02.2016](/news/10.02.2016/019.jpg)
![Фото 20. 10.02.2016](/news/10.02.2016/020.jpg)
![Фото 21. 10.02.2016](/news/10.02.2016/021.jpg)
![Фото 22. 10.02.2016](/news/10.02.2016/022.jpg)
За підсумками всіх випробувань: третє призове місце здобула Городецька Наталія; друге місце виборола Стрижевська Олександра; переможцем конкурсу «Учень року» став Овчаренко Руслан. Всі інші учасники отримали грамоти за участь у конкурсі.
![Фото 23. 10.02.2016](/news/10.02.2016/023.jpg)
Учасники конкурсу отримали подарунки від батьківського комітету.
![Фото 24. 10.02.2016](/news/10.02.2016/024.jpg)
![Фото 25. 10.02.2016](/news/10.02.2016/025.jpg)
Конкурс завершено, але процес пізнання продовжується і ще багато чого потрібно буде вивчити, а Овчаренку Руслану доведеться захищати честь училища на обласному конкурсі «Учень року».