Дев’ятого лютого відбувся II етап конкурсу «Учень року 2012», який проходив в Конотопському ВПУ. Із 29 учасників цього конкурсу журі обрали 15 найкращих, які і будуть змагатись за першість на наступному етапі. Учениця нашого училища Віник Ольга є серед 15 найкращих. Підготуватись учениці до гідної зустрічі із суперниками допомагала викладач Близнюк О. В.
Ми вітаємо Віник Ольгу із здобутою перемогою та зичимо їй успіху у подальших змаганнях за першість.
![Фото 1.Віник Ольга](/news/12.02.2012/001.jpg)
![Фото 2.Віник Ольга](/news/12.02.2012/002.jpg)
![Фото 3.Віник Ольга](/news/12.02.2012/003.jpg)
![Фото 4.Віник Ольга](/news/12.02.2012/004.jpg)