25 січня 2016 року запам`ятається для учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» як надзвичайне свято, насичене безліччю цікавих заходів та подій.
З метою виховання у підростаючого покоління духовних цінностей та християнської моралі о 9:00 відбулася Божественна Літургія з нагоди свята Дня святої мучениці Тетяни, покровительниці студентства.
Службу проводив настоятель каплички Великомучениці Тетяни, протоієрей Дімітрій Долгий.
На свято завітали почесні гості: депутати Сумської обласної та Роменської міської ради, соціальні партнери, ветерани праці.
Привітав присутніх з цією знаменною подією директор Павло Помаран, який також наголосив, що даний захід буде сприяти вихованню й розвитку духовної й естетичної культури підростаючого покоління, що є надзвичайно важливим фактором соціалізації підлітків в останні роки.
![Фото 01. 25.01.2016](/news/25.01.2016/001.jpg)
![Фото 02. 25.01.2016](/news/25.01.2016/002.jpg)
![Фото 03. 25.01.2016](/news/25.01.2016/003.jpg)
![Фото 04. 25.01.2016](/news/25.01.2016/004.jpg)
![Фото 05. 25.01.2016](/news/25.01.2016/005.jpg)
![Фото 06. 25.01.2016](/news/25.01.2016/006.jpg)