Закінчилися роки навчання для учнів групи КК-б, що здійснювали підготовку за професією «Кухар».
Попереду роки навчання, отримання практичних навичків та досвіду у такій широко поширеній та потрібній по всій землі професії як кухар. І ось у житті випускників настав хвилюючий момент – захист і отримання диплома.
Згідно плану, спочатку учні групи підтверджували свої знання у ході захисту державної кваліфікаційної роботи, приготувавши різноманітні страви та розповівши про технологію їх приготування.
Наступного дня учні групи КК-б, незважаючи на хвилювання, доволі гідно захистили свої дипломні роботи, продемонструвавши високий рівень теоретичної підготовки. Гарні знання показали учні.
![Фото 01. 24.01.2016](/news/24.01.2016/001.jpg)
![Фото 02. 24.01.2016](/news/24.01.2016/002.jpg)
![Фото 03. 24.01.2016](/news/24.01.2016/003.jpg)
![Фото 04. 24.01.2016](/news/24.01.2016/004.jpg)
Учні групи отримали дипломи, здобувши гарні знання та професійну майстерність, які завжди із теплотою в серці та прагненням дати хороше майбутнє молодому поколінню, допомогли здобути викладачі та майстри виробничого навчання Роменського ВПУ, що вже давно славиться не лише в області, а й далеко за її межами, гідною підготовкою кухарів, що стають висококваліфікованими майстрами своєї справи.
![Фото 05. 24.01.2016](/news/24.01.2016/005.jpg)
![Фото 06. 24.01.2016](/news/24.01.2016/006.jpg)
![Фото 07. 24.01.2016](/news/24.01.2016/007.jpg)
![Фото 08. 24.01.2016](/news/24.01.2016/008.jpg)