Архів
Родись жито й пшениця…
Кожна нація, кожен народ мають свої традиції та звичаї, становлення яких відбувалося протягом багатьох століть. Наша Україна – багата на народні свята. І дуже важливо у наш час технічного прогресу зуміти зберегти ці маленькі перлинки народної творчості – звичаї українського народу.
У ДПТНЗ «Роменське ВПУ» намагаються дотримуватися традицій і відтворювати народні обряди, особливо це стосується новорічних свят.
За давньою традицією, на Старий Новий рік юнаки з ранку йдуть «посівати». Вони обходять сусідів, посипаючи в будинках зерном пшениці або рису, примовляючи побажання на Новий рік.
Не забули про старовинний український обряд і учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ».
![Фото 01. 14.01.2016](/news/14.01.2016/001.jpg)
![Фото 02. 14.01.2016](/news/14.01.2016/002.jpg)
Так, члени учнівського самоврядування Роменського ВПУ 14 січня привітали учнівський та педагогічний колективи навчального закладу зі святами.
![Фото 03. 14.01.2016](/news/14.01.2016/003.jpg)
![Фото 04. 14.01.2016](/news/14.01.2016/004.jpg)
![Фото 05. 14.01.2016](/news/14.01.2016/005.jpg)
![Фото 06. 14.01.2016](/news/14.01.2016/006.jpg)