За народною традицією 13 січня святкується Щедрий Вечір. За християнським календарем - це день преподобної Меланки.
![Фото 01. 13.01.2016](/news/13.01.2016/001.jpg)
![Фото 02. 13.01.2016](/news/13.01.2016/002.jpg)
Саме цього дня, за гарною українською традицією, активісти учнівського самоврядування ДПТНЗ «Роменське ВПУ» радо привітали учнівський та педагогічний колективи навчального закладу з Новим роком, побажавши їм щастя, добра, здоров`я, благополуччя та мирного неба над головою.
![Фото 03. 13.01.2016](/news/13.01.2016/003.jpg)
![Фото 04. 13.01.2016](/news/13.01.2016/004.jpg)
Учні щедрували за всіма українськими народними традиціями, були перевдягненні в різноманітні костюми. Вони провели обряд «Водіння кози» та заспівали щедрівки й різдвяні вертепні пісні.
Збільшення заробітної плати педагогам та стипендії учням побажали щедрувальники, завітавши до бухгалтерії Роменського ВПУ, вдалої співпраці з роботодавцями побажали активісти учнівського самоврядування завідуючій виробничою практикою.
Всі ж, до кого завітали щедрувальники, милувалися веселим передзвоном дзвінких голосів, які подарували усім чудовий настрій, виконавши старовинні новорічні пісні.
![Фото 05. 13.01.2016](/news/13.01.2016/005.jpg)
![Фото 06. 13.01.2016](/news/13.01.2016/006.jpg)
![Фото 07. 13.01.2016](/news/13.01.2016/007.jpg)