Найбільше з величезним нетерпінням та вірою в здійснення чудес чекають на новорічно-різдвяні свята діти.
Тож, традиційно, новорічне дійство для дітей працівників ДПТНЗ «Роменське ВПУ» створили активісти учнівського самоврядування та профспілковий комітет.
![Фото 01. 04.01.2016](/news/04.01.2016/001.jpg)
![Фото 02. 04.01.2016](/news/04.01.2016/002.jpg)
![Фото 03. 04.01.2016](/news/04.01.2016/003.jpg)
![Фото 04. 04.01.2016](/news/04.01.2016/004.jpg)
![Фото 05. 04.01.2016](/news/04.01.2016/005.jpg)
![Фото 06. 04.01.2016](/news/04.01.2016/006.jpg)
![Фото 07. 04.01.2016](/news/04.01.2016/007.jpg)
![Фото 08. 04.01.2016](/news/04.01.2016/008.jpg)
Веселі казкові герої, сніжинки, зайчики та лисички, чарівні феї та відважні мушкетери й інші яскраві та неповторні новорічні персонажі зібралися напередодні Нового року аби закружляти в новорічному танку біля красуні ялинки.
![Фото 09. 04.01.2016](/news/04.01.2016/009.jpg)
![Фото 10. 04.01.2016](/news/04.01.2016/010.jpg)
Зі святами привітали малечу Дід Мороз, Снігуронька та фантастичні герої, що подарували їм цікаве театралізоване дійство.
![Фото 11. 04.01.2016](/news/04.01.2016/011.jpg)
Діти із задоволенням водили хороводи, співали пісень та розказували вірші, за що отримували солодкі призи та подарунки.