Є у нашого народу чудова традиція - святкувати вечорниці. 10 грудня у гуртожитку відбулися Андріївські вечорниці.
Віддаючи шану минулому, беручи все найкраще у нашого сьогодення, учні на вечорницях відродили те найдорожче, що є в народі - його пісню, мову, історію, звичаї. Пора вечорниць - це довгі вечори глибокої осені і зими.
Дівчата і хлопці жартували, співали пісні, гадали, кусали калиту, смакували вареники. Гостинно всіх запрошували на вечорниці господар Лихо І. (учень групи ЕГЗ-2) та господиня Савчук Ю. (учениця групи КК-3).
![Фото 01. 27.12.2015](/news/27.12.2015/001.jpg)
![Фото 02. 27.12.2015](/news/27.12.2015/002.jpg)
![Фото 03. 27.12.2015](/news/27.12.2015/003.jpg)
![Фото 04. 27.12.2015](/news/27.12.2015/004.jpg)
![Фото 05. 27.12.2015](/news/27.12.2015/005.jpg)
На фото: Під час Андріївських вечорниць