Новорічний концерт, що відбувся в актовому залі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», закликав учнів навчального закладу до святкувань та веселощів.
![Фото 01. 30.12.2015](/news/30.12.2015/001.jpg)
![Фото 02. 30.12.2015](/news/30.12.2015/002.jpg)
Отож, новорічна ялинка і звичайно юні артисти Роменського ВПУ покликали всіх на новорічне диво, де лунали жарти, співи та веселі розваги.
![Фото 03. 30.12.2015](/news/30.12.2015/003.jpg)
![Фото 04. 30.12.2015](/news/30.12.2015/004.jpg)
![Фото 05. 30.12.2015](/news/30.12.2015/005.jpg)
![Фото 06. 30.12.2015](/news/30.12.2015/006.jpg)
![Фото 07. 30.12.2015](/news/30.12.2015/007.jpg)
Новорічні віншування прозвучали від Дід Мороза та Снігуроньки, що завітали до навчального закладу, принісши з собою море радощів, веселощів, розваг, позитивних емоцій та усмішок.
Ну і звичайно, як і годиться напередодні Нового року, учні отримали подарунки. Солодкі призи від батьківського комітету були вручені переможцям та учасникам творчого конкурсу новорічних стіннівок, іграшок та екібан.
![Фото 08. 30.12.2015](/news/30.12.2015/008.jpg)
![Фото 09. 30.12.2015](/news/30.12.2015/009.jpg)
![Фото 10. 30.12.2015](/news/30.12.2015/010.jpg)
![Фото 11. 30.12.2015](/news/30.12.2015/011.jpg)
Продовжилася святкова програма молодіжною дискотекою, де учні, перевтілившись у казкових героїв, дружньо проводжали старий рік та зустрічали новий 2015 року, що неодмінно принесе всім любов, добро та здійснення найзаповітніших мрій і бажань.
![Фото 12. 30.12.2015](/news/30.12.2015/012.jpg)
![Фото 13. 30.12.2015](/news/30.12.2015/013.jpg)