Свої творчі здібності, креативне поєднання українських традицій та сучасності, юнаки та дівчата ДПТНЗ «Роменське ВПУ» традиційно продемонстрували напередодні Нового року під час виставки-конкурсу «Новорічний вернісаж», що вже протягом кількох років проводиться в училищі.
У холі Роменського ВПУ учні навчального закладу із задоволенням продемонстрували членам журі новорічні іграшки, екібани та стіннівки, створені власноруч.
![Фото 01. 29.12.2015](/news/29.12.2015/001.jpg)
![Фото 02. 29.12.2015](/news/29.12.2015/002.jpg)
![Фото 03. 29.12.2015](/news/29.12.2015/003.jpg)
![Фото 04. 29.12.2015](/news/29.12.2015/004.jpg)
![Фото 05. 29.12.2015](/news/29.12.2015/005.jpg)
![Фото 06. 29.12.2015](/news/29.12.2015/006.jpg)
![Фото 07. 29.12.2015](/news/29.12.2015/007.jpg)
![Фото 08. 29.12.2015](/news/29.12.2015/008.jpg)
![Фото 09. 29.12.2015](/news/29.12.2015/009.jpg)
На конкурсі були представлені оригінальні новорічні прикраси, виготовлені із дерева, соломи, тканини, ниток, паперу, що переливалися різноманітними кольорами. На створення новорічних прикрас юних митців надихали новорічні персонажі та казкові герої.
![Фото 10. 29.12.2015](/news/29.12.2015/010.jpg)
![Фото 11. 29.12.2015](/news/29.12.2015/011.jpg)
Конкурс завершився, а переможців буде визначено під час новорічного концерту, де творці кращих робіт отримають подарунки від батьківського комітету училища. А от іграшки стануть головним атрибутом новорічної святкової красуні навчального закладу.