Цього року Тиждень учнівського самоврядування вразив своїми ідеями та нововведеннями. Так, за участі лідерів Учнівської ради та артистів Роменського ВПУ було проведено святковий гала-концерт "У пошуках нових зірок", участь у якому взяли найкращі виконавці.
Радісні, а інколи сумні пісні, що навертали на очі сльози, душевно та щиро виконали юні артисти навчального закладу, які присвятили свої музичні вітання чоловікам – захисникам Вітчизни, що сьогодні боронять нашу землю від загарбників.
![Фото 01. 14.12.2015](/news/14.12.2015/001.jpg)
![Фото 02. 14.12.2015](/news/14.12.2015/002.jpg)
![Фото 03. 14.12.2015](/news/14.12.2015/003.jpg)
![Фото 04. 14.12.2015](/news/14.12.2015/004.jpg)
![Фото 05. 14.12.2015](/news/14.12.2015/005.jpg)
![Фото 06. 14.12.2015](/news/14.12.2015/006.jpg)
![Фото 07. 14.12.2015](/news/14.12.2015/007.jpg)
![Фото 08. 14.12.2015](/news/14.12.2015/008.jpg)
![Фото 09. 14.12.2015](/news/14.12.2015/009.jpg)
![Фото 10. 14.12.2015](/news/14.12.2015/010.jpg)
Нагадаємо, що члени Учнівської ради Роменського ВПУ нині активно допомагають військовим, що служать в зоні АТО, та дарують їм не лише теплі речі, продукти, а й частинку своєї душі у вигляді малюнків, плакатів, листів-подяки