З метою підвищення рівня правової освіти та виховання в учнівської молоді ціннісного ставлення до суспільства і держави, формування вміння визнавати пріоритет прав людини, поважати цінності демократичного суспільства у Роменському вищому професійному училищі з 07 по 11 грудня 2015 року проходив Всеукраїнський тиждень права.
В рамках тижня було проведено ряд заходів, котрі передбачали формування усвідомлення особистістю приналежності до української держави і народу, виховання громадянських якостей, розвитку свідомого ставлення до правил поведінки, виховання поваги до Конституції України та Законів держави, а саме:
конкурс на кращу стіннівку;
екскурс-виставка "Ти – людина, значить маєш право…";
бесіди «Право і життя»;
берйн-ринг;
диспут «Право на освіту»;
перегляд короткометражних фільмів на правовому тематику.
![Фото 01. 12.12.2015](/news/12.12.2015/001.jpg)
![Фото 02. 12.12.2015](/news/12.12.2015/002.jpg)
![Фото 03. 12.12.2015](/news/12.12.2015/003.jpg)
![Фото 04. 12.12.2015](/news/12.12.2015/004.jpg)
![Фото 05. 12.12.2015](/news/12.12.2015/005.jpg)
![Фото 06. 12.12.2015](/news/12.12.2015/006.jpg)
![Фото 07. 12.12.2015](/news/12.12.2015/007.jpg)
![Фото 08. 12.12.2015](/news/12.12.2015/008.jpg)
![Фото 09. 12.12.2015](/news/12.12.2015/009.jpg)
![Фото 10. 12.12.2015](/news/12.12.2015/010.jpg)
![Фото 11. 12.12.2015](/news/12.12.2015/011.jpg)
![Фото 12. 12.12.2015](/news/12.12.2015/012.jpg)
На фото: під час Всеукраїнського тижня права