Бути дорослим – не просто - в цьому переконалися активісти навчального закладу під час проведення уроків. Вже не вперше учні Роменського ВПУ на кілька годин помінялися ролями з викладачами, щоб на собі відчути, що таке педагогічна діяльність.
![Фото 01. 10.12.2015](/news/10.12.2015/001.jpg)
![Фото 02. 10.12.2015](/news/10.12.2015/002.jpg)
![Фото 03. 10.12.2015](/news/10.12.2015/003.jpg)
![Фото 04. 10.12.2015](/news/10.12.2015/004.jpg)
![Фото 05. 10.12.2015](/news/10.12.2015/005.jpg)
![Фото 06. 10.12.2015](/news/10.12.2015/006.jpg)
![Фото 07. 10.12.2015](/news/10.12.2015/007.jpg)
На фото: добре підготувавшись, учні вкотре довели, що можуь не гірше вчителів викласти нову тему будь-якого уроку
Та слід відмітити, що учні приклали максимум своїх зусиль і їм вдалося показати свої педагогічні й виховательські здібності, та «на відмінно» провести уроки своїм одногрупникам.
Потурбувалися активісти Учнівської ради і про адміністрацію навчального закладу, створивши для них на один день відпочинок та замінивши їх у виконанні своїх посадових обов’язків. Не зважаючи на те, що керівництво закладу дещо побоювалося, лідери самоврядування не підвели та довели, що можуть самостійно приймати рішення та очолювати управлінські посади.
![Фото 08. 10.12.2015](/news/10.12.2015/008.jpg)
На фото: як і годиться, новий директор училища провів зі своїми заступниками нараду та поінформував про завдання, з якими необхідно справитися протягом дня.
![Фото 09. 10.12.2015](/news/10.12.2015/009.jpg)
![Фото10. 10.12.2015](/news/10.12.2015/010.jpg)
![Фото 11. 10.12.2015](/news/10.12.2015/011.jpg)
![Фото 12. 10.12.2015](/news/10.12.2015/012.jpg)
![Фото 13. 10.12.2015](/news/10.12.2015/013.jpg)
![Фото 14. 10.12.2015](/news/10.12.2015/014.jpg)
На фото: гарно справилися зі своїми обов’язками нові заступник директора з навчально-виховної роботи, заступник директора з навчально-методичної роботи, заступник директора з навчально-виробничої роботи, охоронець, шеф-кухар , керівник фізичного виховання та медична сестра.
У ході спільного засідання учнівської ради та адміністрації навчального закладу директор Павло Помаран обговорив управлінські питання та вислухав пропозиції від тимчасових керівників.
![Фото 15. 10.12.2015](/news/10.12.2015/015.jpg)
![Фото 16. 10.12.2015](/news/10.12.2015/016.jpg)
![Фото 17. 10.12.2015](/news/10.12.2015/017.jpg)
На фото: У ході спільного засідання учнівської ради та адміністрації навчального закладу