Найактивнішими протягом Тижня були члени Учнівської ради, які вкотре показали, що можуть самостійно приймати рішення, допомагати адміністрації училища, бути ініціативними та громадсько свідомими, при цьому, весело та дружньо відпочивати у колі друзів, знайомих, наставників, проводивши загально училищну лінійку.
![Фото 01. 08.12.2015](/news/08.12.2015/001.jpg)
![Фото 02. 08.12.2015](/news/08.12.2015/002.jpg)
![Фото 03. 08.12.2015](/news/08.12.2015/003.jpg)
На лінійці педагогічний та учнівський колективи привітали з одруженням учнів нашого навчального закладу Прокопця Артема (група АСЕ-4) та Гришко Анастасію (група КК-3).
![Фото 04. 08.12.2015](/news/08.12.2015/004.jpg)
У ході Тижня учнівського самоврядування центром здорового способу життя учнівської ради також було проведено акцію «Міняємо цигарки на цукерки», під час якої юнаки та дівчата мали змогу обміняти нікотин, що є смертельною небезпекою для організму молодої людини, на солодке здорове життя у вигляді цукерки.
![Фото 05. 08.12.2015](/news/08.12.2015/005.jpg)
![Фото 06. 08.12.2015](/news/08.12.2015/006.jpg)
![Фото 07. 08.12.2015](/news/08.12.2015/007.jpg)
![Фото 08. 08.12.2015](/news/08.12.2015/008.jpg)
Такий метод боротьби з куріями є доволі цікавим, і надзвичайно приємно, що наша молодь поставилася до нього з розумінням, адже за годину акції активісти обміняли близько кілограма цукерок на цигарки. У процесі заходу волонтери розповідали про шкідливість нікотинової залежності та її негативний вплив на здоров’я людини. Це отримало позитивні відгуки, й, можливо, підштовхнуло когось до рішення позбавитися пагубної звички.