2 грудня в училищі відбувся відкритий урок майстра виробничого навчання Товстоп’ят Галини Іванівни на тему "Оволодіння навичками роботи на ЕККА в режимі програмування назви товару, ціни та штрих-кодів".
Майстер в/н зуміла не тільки активізувати учнів для розв’язування складних завдань, а зробила це дуже незвично. Завдання було складено за принципом «від простого до складного» і диференційовано відносно рівня підготовки учнів.
Урок пройшов дуже динамічно і організовано, учні групи ПП-2 багато встигли пригадати, систематизували свої знання з теми та оволоділи новими навичками.
![Фото 01. 02.12.2015](/news/02.12.2015/001.jpg)
![Фото 02. 02.12.2015](/news/02.12.2015/002.jpg)
![Фото 03. 02.12.2015](/news/02.12.2015/003.jpg)
![Фото 04. 02.12.2015](/news/02.12.2015/004.jpg)
![Фото 05. 02.12.2015](/news/02.12.2015/005.jpg)
На фото: під час проведення відкритого уроку