З метою відзначення річниці «Революції Гідності» викладачем історії та правознавства була проведена екскурсія до училищного музею «БОЙОВОЇ СЛАВИ» для учнів першого курсу, які навчаються за професією «слюсар з ремонту автомобілів, електрогазозварник», метою якої було утвердження в учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до них об"єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які у листопаді 2013 року - лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Сьогодні бути українцем – це модно, відстоювати свою думку – актуально, а об’єднуватися заради миру – гідно!
Учні згадали про Героїв «Небесної сотні» - мужніх Громадян Української держави, справжніх її синів і дочок, порядних, чесних, відважних.
![Фото 01. 25.11.2015](/news/25.11.2015/001.jpg)
![Фото 02. 25.11.2015](/news/25.11.2015/002.jpg)
![Фото 03. 25.11.2015](/news/25.11.2015/003.jpg)
![Фото 04. 25.11.2015](/news/25.11.2015/004.jpg)
![Фото 05. 25.11.2015](/news/25.11.2015/005.jpg)
![Фото 06. 25.11.2015](/news/25.11.2015/006.jpg)
![Фото 07. 25.11.2015](/news/25.11.2015/007.jpg)
![Фото 08. 25.11.2015](/news/25.11.2015/008.jpg)
![Фото 09. 25.11.2015](/news/25.11.2015/009.jpg)
![Фото 10. 25.11.2015](/news/25.11.2015/010.jpg)
![Фото 11. 25.11.2015](/news/25.11.2015/011.jpg)
Всі ми повинні пам’ятати: два роки назад народилася нова Україна! Якою вона буде, залежить тільки від нас.
Як казав великий Кобзар: «Ми не сміємо поклонитись нікому, окрім Бога одного та правді на землі».
Герої не вмирають! Слава Україні!
Класний керівник Дівенко І.О.