Головна мета безпеки життєдіяльності полягає у тому, щоб сформувати в людини свідоме та відповідальне ставлення до питань особистої безпеки й безпеки тих, хто її оточує.
Навчити людину розпізнавати й оцінювати потенційні небезпеки, визначати шлях надійного захисту від них, уміти надавати допомогу в разі потреби собі та іншим, а також оперативно ліквідовувати наслідки прояву небезпек у різноманітних сферах людської діяльності.
Саме з такою метою, в рамках тижня безпеки життєдіяльності, викладач Пугач Тамара Миколаївна провела захід на тему «Це повинен знати кожен».
![Фото 01. 05.11.2015](/news/05.11.2015/001.jpg)
![Фото 02. 05.11.2015](/news/05.11.2015/002.jpg)
![Фото 03. 05.11.2015](/news/05.11.2015/003.jpg)
На фото: Під час заходу на тему «Це повинен знати кожен»