З 5 по 9 жовтня в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив Тиждень правових знань присвячений міжнародному Дню юриста.
![Фото 01. 19.10.2015](/news/19.10.2015/001.jpg)
Тиждень розпочався виховними годинами на тему «Права дитини», які організували класні керівники та майстри серед учнів груп. Окрім того, з метою визначення рівня обізнаності учнів зі своїми правами та обов’язками, було проведене анкетування на тему: «Чи знаю я свої права», результати якого показали, що учні Роменського ВПУ добре знають свої права та головні нормативно-правові акти. Проведена з учнями робота підтвердила, що діти не тільки знають свої права, а й відповідально ставляться до своїх обов’язків, основними з яких є навчання та дотримання правил внутрішнього розпорядку навчального закладу. З дітьми провели роз’яснювальну роботу стосовно того, хто може їм допомогти у разі порушення їхніх прав. Підсумки анкетування показали найактуальніші проблеми сучасних підлітків, а саме: труднощі в спілкуванні з батьками, вчителями та однолітками; фінансові негаразди; наявність шкідливих звичок.
![Фото 02. 19.10.2015](/news/19.10.2015/002.jpg)
Крім того було проведено виховну годину на тему «Правовий лабіринт» під час якої учні показали свої знання українського законодавства.
![Фото 03. 19.10.2015](/news/19.10.2015/003.jpg)
Тиждень правових знань не пройшов непоміченим, заходи, які були проведені знайшли відгук у серцях і свідомості наших учнів.