Цього тижня для учнів училища було влаштовано свято патріотичного напрямку - «Від призовника до захисника». Організували захід керівники спортивних секцій та активісти учнівського самоврядування.
Учасники двох команд, до складу яких увійшли активні, ініціативні, творчі, непосидючі, та ще й спортивні учні Роменського ВПУ, продемонстрували свої здібності у різноманітних жартівливих спортивних конкурсах та естафетах. Оцінювало вправність учасників команд досвідчене журі.
«Козацькі розваги» пройшли весело, радісно, в дружній атмосфері. Підтримували часників команд, надаючи їм сили та завзяття, щирі вболівальники.
![Фото 01. 16.10.2015](/news/16.10.2015/001.jpg)
![Фото 02. 16.10.2015](/news/16.10.2015/002.jpg)
![Фото 03. 16.10.2015](/news/16.10.2015/003.jpg)
![Фото 04. 16.10.2015](/news/16.10.2015/004.jpg)
![Фото 05. 16.10.2015](/news/16.10.2015/005.jpg)
![Фото 06. 16.10.2015](/news/16.10.2015/006.jpg)
![Фото 07. 16.10.2015](/news/16.10.2015/007.jpg)
![Фото 08. 16.10.2015](/news/16.10.2015/008.jpg)
![Фото 09. 16.10.2015](/news/16.10.2015/009.jpg)
![Фото 10. 16.10.2015](/news/16.10.2015/010.jpg)
На фото: під час конкурсів на спортивному майданчику Роменського ВПУ