У житті майже кожної людини звучить слово Першокурсник. Ось і для учнів Роменського ВПУ нещодавно пройшло офіційне посвячення у першокурсники. Свято розпочалося урочистою лінійкою, у ході якої щирі вітання та поздоровлення прозвучали від директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павла Помарана.
![Фото 1. 29.09.2015](/news/29.09.2015/001.jpg)
Учнівська рада вітає першокурсників зі святом
Традиційно, першокурсникам було вручено символічний учнівський квиток. У свою чергу, вони пообіцяли гідно нести звання учня Роменського ВПУ протягом всього періоду навчання.
![Фото 2. 29.09.2015](/news/29.09.2015/002.jpg)
Представники старших курсів передають символічний учнівський квиток.
Продовжилося свято першокурсника відпочинком на березі мальовничої річки Роменки.
![Фото 3. 29.09.2015](/news/29.09.2015/003.jpg)
Прокопенко Тетяна Іванівна урочисто відкрила свято першокурсників, яке пройшло на мальовничому фоні природи.
Розваги у колі однокурсників, веселі ігри та задушевні розмови, естафети, різноманітні спортивні змагання і, звичайно, конкурс на найсмачнішу кашу – всі ці прекрасні моменти життя відчули на собі першокурсники, для яких святковий день промайнув як одна мить, насичена почуттями радості, щастя та згуртованості.