З початком нового 2015-2016 навчального року в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» продовжилась чудова традиція проведення загальноучилищних лінійок.
8 вересня на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла перша в цьому навчальному році лінійка, де педагогічний та учнівський колектив зібралися аби обговорити питання життєдіяльності навчального закладу. З побажанням успішного навчального року звернувся до учнів та педагогів директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран.
![Фото 01. 08.09.2015](/news/08.09.2015/001.jpg)
![Фото 02. 08.09.2015](/news/08.09.2015/002.jpg)
Крім того, у ході лінійки грамотами були відзначені учні училища, які наприкінці минулого навчального року досягли значних результатів у різноманітних навчальних конкурсах та олімпіадах.
![Фото 03. 08.09.2015](/news/08.09.2015/003.jpg)
![Фото 04. 08.09.2015](/news/08.09.2015/004.jpg)
![Фото 05. 08.09.2015](/news/08.09.2015/005.jpg)
У ході лінійки було оголошено, що з 8 вересня в училищі стартував Олімпійський тиждень, під час якого будуть проведені різноманітні спортивні змагання та естафети. Учні Роменського ВПУ в рамках тижня також візьмуть участь у міських заходах, приурочених до Дня фізичної культури та спорту. Керівник фізичного виховання Олександр Миколайович Полєжай закликав учнів взяти активну участь у ранковій зарядці.
![Фото 06. 08.09.2015](/news/08.09.2015/006.jpg)
![Фото 07. 08.09.2015](/news/08.09.2015/007.jpg)
![Фото 08. 08.09.2015](/news/08.09.2015/008.jpg)