Традиційно, перед початком нового навчального року в Роменському ВПУ пройшла педагогічна рада, у ході якої присутні обговорили питання функціонування навчального закладу та готовності до нового навчального року.
![Фото 1. 30.08.2015](/news/30.08.2015/001.jpg)
![Фото 2. 30.08.2015](/news/30.08.2015/002.jpg)
![Фото 3. 30.08.2015](/news/30.08.2015/003.jpg)
Розпочалася педрада в емоційно-піднесеному настрої.
Згідно порядку денного, було підведено підсумки роботи педколективу в минулому році та окреслено план роботи Роменського ВПУ на 2015-2016 навчальний рік.