У цьому році за підтримки адміністрації ДПТНЗ «Роменське ВПУ» кращі учні училища були нагороджені екскурсією до історичної пам’ятки – гетьманської столиці м. Батурин.
Своєю величністю вразили палац останнього гетьмана лівобережної України Кирила Розумовського, а також реконструйована цитадель козацьких часів. Не залишилися без уваги велика колекція заповідника, в якому зберігається більше 15 тис. експонатів козацького періоду.
Чарівна природа, гарний настрій сприяли активному відпочинку всіх учасників екскурсії.
![Фото 01. 26.06.2015](/news/26.06.2015/001.jpg)
![Фото 02. 26.06.2015](/news/26.06.2015/002.jpg)
![Фото 03. 26.06.2015](/news/26.06.2015/003.jpg)
![Фото 04. 26.06.2015](/news/26.06.2015/004.jpg)
![Фото 05. 26.06.2015](/news/26.06.2015/005.jpg)
![Фото 06. 26.06.2015](/news/26.06.2015/006.jpg)
![Фото 07. 26.06.2015](/news/26.06.2015/007.jpg)
![Фото 08. 26.06.2015](/news/26.06.2015/008.jpg)
![Фото 09. 26.06.2015](/news/26.06.2015/009.jpg)
![Фото 10. 26.06.2015](/news/26.06.2015/010.jpg)
На фото: Під час екскурсії