30 червня усміхнені та щасливі, радісні та горді, у сяйві квітів та святкового вбрання випускники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» прощалися із рідним училищем, викладачами, майстрами в/н, своїми одногрупниками.
Привітати їх прийшли друзі, батьки, рідні, які зі сльозами на очах проводжали учнів у доросле самостійне життя.
![Фото 01. 30.06.2015](/news/30.06.2015/001.jpg)
Позаду хвилюючий останній екзамен та захист дипломних робіт, а попереду - безліч можливостей для самореалізації, здійснення мрій і задумів.
На свято завітали почесні гості: міський голова м.Ромни Сергій Салатун, секретар міської ради Володимир Книга та священник-настоятель Всіхсвятської церкви, отець Димитрій Долгий, які привітали випускників із закінченням Роменського ВПУ, що стало для багатьох другою домівкою та побажали міцного здоров`я, сімейного благополуччя і здійснення мрій в особистому й професійному житті.
![Фото 02. 30.06.2015](/news/30.06.2015/002.jpg)
![Фото 03. 30.06.2015](/news/30.06.2015/003.jpg)
Винуватців свята поздоровив директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран, який наголосив, що випускники професійно-технічного навчального закладу – це висококваліфіковані робітники, від реалізації професійних навичок, вмінь та здібностей яких, залежить майбутній розвиток і конкурентоспроможність підприємств та установ не тільки Роменщини, Сумської області й країни загалом, та побажав молодим фахівцям творчих і професійних злетів й успіхів у всіх починаннях.
![Фото 04. 30.06.2015](/news/30.06.2015/004.jpg)
![Фото 05. 30.06.2015](/news/30.06.2015/005.jpg)
![Фото 06. 30.06.2015](/news/30.06.2015/006.jpg)
![Фото 07. 30.06.2015](/news/30.06.2015/007.jpg)
![Фото 08. 30.06.2015](/news/30.06.2015/008.jpg)
![Фото 09. 30.06.2015](/news/30.06.2015/009.jpg)
![Фото 10. 30.06.2015](/news/30.06.2015/010.jpg)
![Фото 11. 30.06.2015](/news/30.06.2015/011.jpg)
![Фото 12. 30.06.2015](/news/30.06.2015/012.jpg)
![Фото 13. 30.06.2015](/news/30.06.2015/013.jpg)
![Фото 14. 30.06.2015](/news/30.06.2015/014.jpg)
![Фото 15. 30.06.2015](/news/30.06.2015/015.jpg)
З материнською теплотою та найкращими побажаннями на щасливе майбутнє, звернулася до юнаків і дівчат класний керівник групи ПП-3 Світлана Яцменко. Зворушливі слова на адресу дітей прозвучали від найрідніших людей – батьків.
![Фото 16. 30.06.2015](/news/30.06.2015/016.jpg)
![Фото 17. 30.06.2015](/news/30.06.2015/017.jpg)
![Фото 18. 30.06.2015](/news/30.06.2015/018.jpg)
Благословив випускників на добру путь священик-настоятель Всіхсвятської церкви, отець Димитрій Долгий.
![Фото 19. 30.06.2015](/news/30.06.2015/019.jpg)
Музичні вітання в дарунок всім випускникам пролунали від учнів та викладачів навчального закладу.
![Фото 20. 30.06.2015](/news/30.06.2015/020.jpg)
![Фото 21. 30.06.2015](/news/30.06.2015/021.jpg)
![Фото 22. 30.06.2015](/news/30.06.2015/022.jpg)
![Фото 23. 30.06.2015](/news/30.06.2015/023.jpg)
![Фото 24. 30.06.2015](/news/30.06.2015/024.jpg)
Після святкового концерту юнаки та дівчата вийшли на подвір`я училища, де випустили в небо повітряні різнокольорові кульки та голубів як символ прощання з дитинством.
![Фото 25. 30.06.2015](/news/30.06.2015/025.jpg)
![Фото 26. 30.06.2015](/news/30.06.2015/026.jpg)
![Фото 27. 30.06.2015](/news/30.06.2015/027.jpg)
Бажаємо випускникам ДПТНЗ «Роменське ВПУ» 2015 року успіхів у подальшому житті, натхнення, наполегливості та міцного здоров`я!