Державне свято – день прийняття Конституції України – відзначали роменці та вся українська громада 28 червня.
З нагоди 19-ої річниці Конституції України, громада Роменщини зібралася у підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку, де відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь міська та районна влада, представники громадських організацій та політичних партій, керівники та працівники установ, підприємств, організацій, молодь міста й району.
Участь у мітингу також взяли педагогічний та учнівський колективи Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське Вище професійне училище», які поклали квіти до пам’ятника.
![Фото 01. 28.06.2015](/news/28.06.2015/001.jpg)
![Фото 02. 28.06.2015](/news/28.06.2015/002.jpg)
![Фото 03. 28.06.2015](/news/28.06.2015/003.jpg)
![Фото 04. 28.06.2015](/news/28.06.2015/004.jpg)
![Фото 05. 28.06.2015](/news/28.06.2015/005.jpg)
![Фото 06. 28.06.2015](/news/28.06.2015/006.jpg)
![Фото 07. 28.06.2015](/news/28.06.2015/007.jpg)